• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Göz Nurum Takı

Adres :

Çorlu Tekirdağ Tekirdağ » Çorlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nebahat Köse

E-Posta Adresi :

nebahatkose59@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 471 11 37

Whatsapp 2:

0 (535) 471 11 37

Kadın veya erkek her insan için takılar ve aksesuarlar hayatın vazgeçilmez parçalarından birisidir. Özellikle el emeği ile üretilmiş bu ürünler çok daha özel bir yapıya sahip oldukları için her insan tarafından keyifli bir şekilde kullanılır. Mesela bu noktada Tekirdağ Çorlu ilçesinde yer alan Göz Nurum Takı işletmesi olarak sizlere el emeği ile üretilmiş en nitelikli takı ve aksesuarları sunuyoruz.

Göz Nurum Takı işletmesi olarak sağladığımız üretimler ile ince ince işlenmiş ürünleri sizlere sunarken, sağlıklı ve zevkli seçeneklere yüksek özen gösteriyoruz. Bu sayede Çorlu takı ve aksesuar sektörü içerisinde bambaşka bir yapıya sahip olarak en özel ürünler ile sizlere hizmet veriyoruz. Sunduğumuz ürünler arasında özel el tasarımı keçeler, kapı süsleri, keçeden çanta, kolye tasarımları, nakış işlemeleri, kurdele nakışı, rokoko nakışı, Brezilya nakışı ve telefon kılıfı gibi birçok farklı ürün bulunuyor.

Ürünlerimizi özel tekstil ve giyim malzemeleri gibi noktalardan seçtikten sonra el emeği ile uzun yıllar boyunca biriken tecrübeleri bir araya getiriyor ve bu sayede en nitelikli üretimleri gerçekleştiriyoruz. Her üretimimiz sonrasında yüksek beğeniler kazanan ve her kullanışta ayrı bir yere sahip olan ürünler sağlıyoruz. Ürünlerimiz evlerde, iş yerlerinde veya araçlarda kullanılabilecek çok geniş seçenekler sunuyor. Özellikle hediyelik şekilde sunabileceğiniz bu ürünler için kızlarınızın çeyizinde de özel bir yer ayırabilirsiniz. Çok uzun yıllar yapısı bozulmayacak ve kalitesini koruduğu için estetik şekilde kullanılabilecek bu ürünler her zaman özel bir yere sahip olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR