• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gözcü Oto Kiralama

Adres :

Merkez Mah. Erdemoğlu Bulvarı No: 121 Mersin » Erdemli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Gözcü - Mehmet Kiraz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

huseyingozcu9@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 161 43 49

Whatsapp 2:

0 (530) 512 66 39

Whatsapp 3:

0 (538) 365 55 57

Gözcü Oto Kiralama Mersin otomotiv sektöründe faaliyet göstermekte olan Türkiye’nin en büyük online işletme sitesi olan birmilyonnokta.com platformunun üyelerinden biridir. Mersin gerek doğal güzellikleriyle gerekse ticaret için ülkemizin en önemli limanlarından birine sahip olarak her yıl milyonlarca ziyaretçiyi kendisine çeken şehirlerimizden biridir. Özellikle turizm sezonu boyunca kente farklı araçlarla gelenler, Mersin’in sunduğu doğal ve tarihi güzelliklerin tadını daha rahat çıkarabilmek için kiralık araç arayışına girerler. Şehre ticaret bağlantıları kurmak için gelenler de farklı toplantılara yetişmek ve daha esnek hareket edebilmek için taksi kullanmak yerine araç kiralamayı tercih etmektedirler.

Ancak özellikle turizm sezonunun başlamasıyla şehir genelinde araç bulmak oldukça zor bir hal almaktadır. Artan araç taleplerini karşılayamayan araç kiralama şirketleri müşterilerini mağdur etmektedirler. Bunun yanında araçların hasarsız, bakımlarının da yapılmış olması, müşteriden müşteriye araç verilirken bütün kontrollerinin yapılmış olması da sadece müşteri memnuniyeti için değil, genel sürüş trafik güvenliği için de çok önemlidir.

Gözcü Oto Kiralama güncel araçlardan oluşan geniş filosu ile her tipte araç arayışında bulunan müşterilerine yılın en yoğun dönemlerinde bile bakımları ve kontrolleri resmi servisler tarafından gerçekleştirilen, her türlü hazırlığı tamam ve bütün fonksiyonları çalışır durumda araç temin edebilmektedir.

Müşterilerine aynı zamanda ikinci el otomobil alım ve satımı konusunda da hizmet verene Gözcü Oto Kiralama, Erdemli ilçesinden Mersin’in her köşesine hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler