• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gözde Ece Beauty Studio

Adres :

Raufbey Mah. Adnan Menderes Cad. Doğa Plaza No: 21 Kat: 1 Daire: 2 Osmaniye » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gözde Ece

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 930 26 08

Hayata daha enerjik bakmak adına müşterilerimize destek veren şirketimiz Gözde Ece Beauty Studio,birmilyonnokta.comüyesi olarak faaliyet gösteriyor. Yerinde dokunuşlarla yapılan bakımlar ve çalışmalar öz güven sağlayıcı bir etki yaratıyor. İşte biz bu noktada bir emek harcıyoruz ve mükemmel sonuçlar elde ediyoruz. Elde ettiğimiz sonuçlar sizleri memnun etmekle beraber en çok da bizleri memnun ediyor.

Kaş, kirpik, tırnak üzerinde olmak üzere kalıcı dövme, kalıcı makyaj, kırışıklık giderme gibi birçok farklı alanda çabalarımız mevcut. Yaptığımız işin sadece vücutta etkisi olmamakla birlikte psikolojik olarak da etkisi görmezlikten gelinemeyecek derecede büyük. Bakımlı bir kişinin kendisine duyduğu hayranlık her zaman mutluluk verici bir durum olarak cereyan eder. İşte bu anı yaşamak, tarifi imkansız bir durum olduğu için markamızı sizinle beraber büyüteceğimizden eminiz. Sizin mutluluğunuza ve sağlığınıza katkıda bulunmak her anlamda onur verici bir ilerleyiş. Çünkü zamane insanları stresli bir dönemden geçiyor. Bu konuda katkı sunacağımızdan eminiz.

Osmaniye güzellik merkezisektörünün öncüsü olan bu markamızda sihirli dokunuşlarımıza sizi de katmaktan mutluluk duyarız. Ekonomik tutarlarla elde edeceğiniz dokunuşlar size renk katacak ve farklılık getirecektir. Deneyimli ekip arkadaşlarımız, güler yüzlü ve anlayışlı yaklaşımlarıyla sabırlı çalışmalar sarf ederek istediğiniz bakımları ve çalışmaları her an yapmaya hazır bulunmaktadır. Bilgi almak için bize mail ve telefon ile ulaşabilir arzu ettiğiniz süreci bizimle yaşamak için büyük bir adım atmaya başlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR