• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gözde Et Galerisi Muradiye

Adres :

Muradiye Mah. İstasyon Cad. No: 56 Yunusemre Manisa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Cidani - Berkan Cidani

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (531) 253 13 67

Whatsapp 2:

0 (536) 377 57 25

Sizler de Manisa Merkez’de birçok farklı çeşitten eti bir arada bulabileceğiniz nezih bir işletme arıyorsanız, Gözde Et Galerisi Muradiye ailesi olarak sizlere memnuniyetle hizmet sunacağız. Her zaman kaliteli ve nitelikli hizmet sunuyoruz. Kullandığımız tüm et ve et ürünlerini birinci sınıf kalitede olan işletmelerden temin ediyoruz. Bu sayede lezzet kalitemizi arttırmaya ve sürdürmeye de devam ediyoruz.

Manisa restoran sektöründe, rakiplerimizden farklı olmamızın ve her zaman tercih edilmemizin en büyük nedeni, her zaman müşterimize değer vermemizden kaynaklanıyor. Sizlere her zaman kaliteli hizmet anlayışı ile yaklaşarak, işletmemizden alacağınız verimi maksimum düzeye taşıyoruz. Alanında deneyimli çalışanlarımız ile sizlere her daim hızlı ve doğru hizmet sunuyoruz.

Gözde Et Galerisi Muradiye ailesi olarak müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Çeşitli et ve et ürünlerini sizlerle en lezzetli halinde sunuyoruz. Sucuk, ciğer, kokoreç, köfte gibi pek çok geleneksel lezzeti sizlerle buluşturuyoruz. Bu ürünleri, alanında deneyimli ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız en doğru ve lezzetli biçimde hazırlayarak tatlandırmaktadır.

İşletmemizin en temel hedefi, siz değerli müşterilerimize her zaman doğru ve verimli hizmetler sunmaktır. Bu amaç doğrultusunda mutfak alanlarımızı ve servis alanlarımızı her zaman temiz ve düzenli tutuyoruz. Et ürünlerini doğru şartlar altında muhafaza ederek tazeliklerini korumalarını sağlıyoruz. Sizler de lezzetli et deneyimini alanında profesyonel bir şirketten almak istiyorsanız, sizlere memnuniyetle hizmet sunacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR