• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gözde Gelinlik & Damatlık

Adres :

Cumhuriyet Mah. Turan Cad. Birlik Apt. No: 4 ( Teb Karşısı Eski Naneciler Yeri ) Kayseri » Melikgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hayati Yuka

E-Posta Adresi :

iminedeniz66@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 265 99 50

Kayseri de gelinlik ve damatlık deyince ilk akla gelen Gözde gelinlik- damatlık zengin ürün yelpazesiyle, piyasadaki duruşuyla, gelişimin devamlılığına inanan bakış açısıyla ürün, hizmet ve kaliteye verdiği önemle sektörde adını duyurmuştur. Yükselişimizin temeli hammaddelerin kaliteli olması ve ürünlerimizin işçiliğidir. Bu alanda kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan mağazamız teknolojinin sunduğu bütün imkanları kullanmıştır.

Firmamız farklı tasarım stili ile dünya moda trendlerini izleyerek orijinal koleksiyonlar hazırlamaktadır. Amacımız büyümenin sürekliliğini sağlamaktır. Gözde gelinlik damatlık ; sektörün sunduğu hizmetin üzerinde kaliteli ve marka değeri yüksek, tavsiye edilen bir imaja sahip olmayı başarmıştır. Özgün tasarımlarımız ile hayallerinizdeki gibi ürünleri üzerinizde taşımak sizleri daima mutlu edecektir.

Kayseri/ Melikgazi de daha birçok hizmet sunmaktayız. Bindallı kiralama, özel dikim gelinlik, özel dikim damatlık, bindallı satış, kına gecesi elbisesi ile sizlere farklı seçenekler öneriyoruz. Amacımız yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizden aldığımız güç ile daha iyi hizmet vermektir. Bunun yanı sıra yenilikçi uygulamalar ile sektörümüze kentin ihtiyacını sağlamaktır. Çalışanlarımızın ve bizlerin iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması, moda süreçlerinin performansının ölçümünün doğru veriler ve sistemlerle ölçülmesi ve sürekli iyileştirmesi bizleri bir adım öne taşımaktadır.

Deneyimli çalışanlarımızın iş süreçlerine yeni ve farklı fikirler ile destek olmalarına teşvik etmek, müşterilerin beklentileri doğrultusunda yaratıcı ve yenilikçi hizmetlerin geliştirilmesi sağlanmalıdır. Müşteri şikayetlerinin çözümü ile ilgili gerçekçi, etkin ve uygulanabilir çözümler sunması gereklidir. Gözde gelinlik damatlık kalite politikası doğrultusunda müşteri memnuniyetini sağlamayı garanti eder.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR