• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gözde Gündüz Fitslim & Aesthetic

Adres :

Bağdat Caddesi Cadde Bostan Mah. No: 340 Kat: 4 Daire: 12 Murat Apt. ( Divan Pastanesi Karşısındayız ) İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gözde Gündüz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gozdegunduzestetik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 945 22 12

Firmamız; İstanbul güzellik merkezi sektöründe siz değerli misafirlerimize profesyonel bir şekilde güzellik ve sağlık hizmetleri vermek amacı ile kapılarını açmıştır. Kapılarımızı açtığımız günden bugüne kadar sunmuş olduğumuz medikal estetik ve güzellik uygulamaları ile geniş çaplı bir memnuniyet oluşturarak adımızdan sıklıkla söz ettirdik. Kurucumuz, Milli Eğitim bakanlığı onaylı sertifikaya sahip uzman estetisyen kadromuz, deneyimli ve güler yüzlü çalışma personelimiz ile ilk hedefimiz müşteri memnuniyeti ilkesi ile profesyonel bir şekilde hizmet vermektir. Bakım ve sağlık gereksinimlerinde verdiğimiz hizmetler kişiye özel uygulamalar olup, sağlık ve hijyen konusundan asla taviz vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Güzellik merkezimizde Sağlık Bakanlığı yönetmeliğince verdiğimiz hizmetler; cilt bakım ve cilt leke tedavisi, kaş tasarım, soğuk lipoliz uygulaması, g5 masajı, iğneli mezoterapi uygulaması, bölgesel zayıflaman işlemleri, protez tırnak işlemleri, kırışıklık giderme ve dudak renklendirme işlemleri gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesindedir. Güzellik merkezi olarak yıllardır faaliyet alanımızda kazandığımız bilgi, birikim ve tecrübelerimizi ileri teknoloji cihazlar eşliğinde siz değerli misafirlerimize sunmaktayız.

Güzellik merkezi olarak amacımız uzman kadromuz ve ileri teknolojiye sahip alt yapımız ile sektördeki faaliyet alanımızda model oluşturmaktır. Dolayısıyla sektördeki medikal güzellik ve sağlık hizmetleri konusundaki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Bununla birlikte siz değerli misafirlerimizin arzu, istek, beklenti ve ihtiyaçlarını en doğru bir şekilde tespit ediyor, bu tespitimiz doğrultusunda en geçerli uygulamaları anlatarak bilinçli bir şekilde yönlendiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR