• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Grande Halı Koltuk Yıkama

Adres :

- Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Mehmet Dağlar - Özgür Yavuz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@grandegrup.com

Whatsapp 1:

0 (552) 247 79 98

Whatsapp 2:

0 (534) 316 86 87

Grande Halı Koltuk Yıkama firması olarak Bursa'da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Bursa temizlik alanında hizmet veren firmamız Grande Halı Koltuk Yıkama firması olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Verdiğimiz hizmetler birçok insan tarafından ev ve iş yeri gibi ortamlarda kullandığı eşyaların temizliği üzerinedir. Firmamız sunduğu tüm hizmetleri ihtiyaca yönelik olarak ve müşterilerinin en az etkileneceği şekillerde sunmaktadır.

Firmamızın sunduğu ilk hizmet koktuk yıkama hizmetidir. Birçok farklı alanda neredeyse her gün kullanılan koltukların temizliğinin kendi başınıza yapması çok zor bir işlemdir. Bu sebeple de firmamız sahip olduğu özel aletleri ve cihazları ile birlikte kullandığınız birçok farklı türde koltuk çeşidinin temizliğini yapmaktayız. Firmamız sunduğu hizmetler ile birlikte koltuklarınızı temizlemenin yanı sıra onları ilk gün ki haline geri getirerek eşsiz bir deneyimi müşterilerimize sunmaktayız. Firmamız sunduğu tüm hizmetlerini koltuk taşıma gibi dertlerle uğraştırmamak için yerinde hizmet politikası ile birlikte çalışmaktadır. İstediğiniz adete istediğiniz zaman da hizmet veren firmamız sizleri hiç yormadan ve meşgul etmeden işlemini halletmektedir.

Firmamız koltuk alanında nerdeyse her türden koltuğu temizlemekle birlikte yatak yıkama, sandalye ve halı yıkıma gibi hizmetleri de sunmaktadır. Bu hizmetlerimiz yanında araba koltuklarını da temizleyebilmekteyiz. Her türden aracın koltuğunu temizleyen firmamız temizliğinin yanında araç koltuğunun korunmasını da sağlayarak araç değerini de korumaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR