• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gtt Mühendislik

Adres :

75. Yıl Mahallesi 86003 Sokak No 2 /1 Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Daşkıran - Mehmet Sarmaşık

E-Posta Adresi :

rdaskiran27@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 399 40 65

Whatsapp 2:

0 (531) 389 36 76

Gtt Mühendislik firmamız ;Gaziantep Şahinbey mühendislik firmaları,Gaziantep Şahinbey doğalgaz mühendislik,Gaziantep Şahinbey su tesisat ustaları,Gaziantep Şahinbey tesisat firmaları,Gaziantep Şahinbey tesisat bakım onarım,Gaziantep Şahinbey su tesisatçıları,Gaziantep Şahinbey doğalgaz tesisat firmaları,Gaziantep Şahinbey doğalgaz tesisatçıları,Gaziantep Şahinbey doğalgaz mühendislik,Gaziantep Şahinbey kombi bakım onarımı,Gaziantep Şahinbey kombi tamircisi,Gaziantep Şahinbey kombi tesisat işleri, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Gaziantep tesisat ve bakım onarım,mühendislik sektöründe verdiğimiz hizmetlerin kalitesiyle bugün firmamızı bu başarıya ulaştırdık. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren her gün ayrı emek göstererek bugün sektörde en çok tercih edilen firma haline geldik. Bu başarı hem bize hem de müşterilerimize aittir. Çünkü müşterilerimizin bize olan inancı, güveni ve sevgisi sayesinde bu başarıyı elde ettik. Firmamıza olan bu inanç ve güven duygusuna zarar gelmemesi için işlerimizi aynı özenle yerine getirmeye devam ediyoruz.

Kombi tamircisi, doğalgaz mühendislik,tesisat,su tesisatı yapıyoruz. Aynı zamanda tesisat bakım ve tadilat hizmeti de veriyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz bu hizmetlerde en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Yaptığımız işlerin kalitesinden dolayı müşterilerimiz firmamıza güven duymaktadır. Biz bu güveni, sektörde hizmet vermeye devam ettiğimiz sürece kazanacağız ve tercih edilen ilk firma olmaya devam edeceğiz. Çünkü müşterilerimiz her zaman en iyi hizmeti hak ediyorlar.

Müşteri odaklı çalışmalar yapmamız, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamamız için sektörde gerçekleşen yenilikleri takip ederek kendimizi geliştirmemizi sağlıyor. Hem firmamızda hem de hizmetimizde değişiklikler yaparak daha iyi hizmetler sunuyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ihtiyaçlarına ve sorunlarına hızlı ve doğru çözümler üretiyoruz. Daima güler yüzlü ve samimi halimizle, işimizde azimle ilerliyoruz. Yaptığımız çalışmaları planlı ve programlı bir şekilde yönetiyoruz. Çünkü müşterilerimize hak ettikleri kalitede hizmeti özenle vermek istiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR