• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güçlü İş Makinaları

Adres :

Horozluhan Mah. Aydıner Sokak No: 12 Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Yıldız

E-Posta Adresi :

gucluismakinalari@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 704 25 29

Firmamız; Konya vinç ve forklift sektöründe faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanımız kurumsal ihtiyaçlara yönelik iş makineleri ve forklift özel servis hizmeti vermektir. Bu bağlamda firmamız 2. el forklift alım ve satımı başta olmak üzere her marka forklift bakım, onarım, tamir, yedek parça hizmetleri alanında siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktadır.

Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar taahhütlerimizi eksiksiz ve tam olarak yerine getirerek sektörde aranılan, tanınan ve güvenilen firmalardan biri olduk. Müşterilerimize yılların kazandırdığı bilgi, birikim ve deneyimlerimiz ile sorun giderici çözümler sunduk. Firma olarak bünyemizde görev alan teknik kadromuz alanında uzman ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Dolayısıyla iş makineleri ve forklift servis, bakım ve revizyon konularında her markadan geniş yedek parça stokumuz ile siz değerli müşterilerimizin bu alandaki gereksinimlerinize hızlı ve kolay bir şekilde çözüm getiriyoruz.

Güvenilirlik, dürüstlük, özveri, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti kavramları firmamızın temel çalışma prensipleridir. Bu prensiplerimiz ekseninde müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin ihtiyaçlarını sattığımız her ürüne garanti vererek karşılıyoruz. Aynı zamanda ilk günkü yüksek performansları ile çalışabilmeleri için gereken bakım, onarım ve tamir hizmetlerinde de garanti sunuyoruz.

Firma olarak sürekli kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz. Dolayısıyla faaliyet alanımızdaki teknolojik yenilikleri yakından takip ederek sektöre öncülük etmek başlıca hedefimizdir. Bu hedefimiz doğrultusunda tedarikçilerimizin her türlü talep ve gereksinimlerini uzman kadromuz ile karşılıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR