• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güçlü Mimarlık ve Mühendislik Ofisi

Adres :

Karlıbayır Mah Selçuklu Cad No 5 İç Kapı No 8 Arnavutköy İstanbul İstanbul » Arnavutköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Şenli -hasan Balcı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@g3lumimarlik.com

Whatsapp 1:

0 (531) 521 51 56

Whatsapp 2:

0 (542) 542 39 75

Mimari yapıların estetik görüntüsü geçmiş zamanlardan bu yana büyük önem taşımıştır. Bu nedenle daima özgün yapılar hazırlanmaya özen gösterilmiştir. Ülkemizdeki ve dünyaki mimari yapılara bakıldığı zaman farklı eserler vermenin değeri anlaşılmaktadır. Günümüzde de mimari yapılar oldukça büyük bir gelişme göstermiştir. Gelişen dünya koşullarına uyum sağlamanın şart olması yeni ve farklı şeylere ihtiyacı arttırmıştır. Bu nedenle güvenilir ve işini doğru şekilde yapan mimar ve mühendislere ihtiyaç vardır. Çünkü böylece harikulade tasarımlar ortaya çıkar.

Güçlü mimarlık ve mühendislik ofisi mimarlığın geldiği noktayı doğru bir şekilde analiz ederek gelişen bu dünya da adından söz ettirmektedir. Çevrenin mevcut potansiyelinden yola çıkarak uyumlu projeler hazırlar. Mesleğinin gelişmelerini takip eder. Buna uygun özgün eserler verir. Bizleri tercih ederek muhteşem tasarımlara ulaşmanız mümkündür.

Güçlü mimarlık ve mühendislik ofisi misafirlerine kaliteli projeler sunar. Estetik değerlerden taviz vermez. İstekleri dinler. Bu kapsamda çalışmalar hazırlar. Müşteri memnuniyetine önem veren bir politika izler. Bütçe, zaman ve amaç doğrultusunda hareket eder. Analizlerini kapsamlı bir şekilde yaparak tasarımlar hazırlar.

Güçlü mimarlık ve mühendislik yılların getirdiği bilgi birikimi ve deneyimleriyle organize olmuş bir ekibe sahiptir. Uzman ve güvenilir kadrosuyla zengin seçenekler sunar. Mimari perspektifinin oldukça geniş bir yelpazesi vardır. Sıkı prensipleriyle de kendisini tercih edenleri mutlu etmeye devam eder. Bizleri tercih ederek özgün tasarımlarımızla farkınızı yaratmanız mümkündür.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR