• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güçlü Oto Cam

Adres :

Yeni Sanayi Sitesi 811 Sokak No: 14 Bilecik » Bozüyük

Sektör :

Yetkili Kişi :

Salim Güçlü

E-Posta Adresi :

salim2611@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 403 74 44

Birmilyonnokta.com üyesi olan firmamız Güçlü Oto Cam, Bilecik otomotiv sektöründe hizmet vermektedir. Birçok imkanı sürücülere sunan araçlar bazı durumlarda çeşitli işlemlere ihtiyaç duyar. Araçlar için verilen hizmetlerden biri de oto cam hizmetidir. Oto cam hizmeti doğrultusunda araç camlarının bakım ve onarımı yapılır. Aynı zamanda camların temizliği, değişimi de firmamız tarafından yapılmaktadır.

Araçların camı için verilen hizmetler doğru yapılmalıdır. Oto cam çalışmalarının yapımında bilgi ve birikim sahibi ekip görev almalıdır. Eğer oto cam çalışmalarında herhangi bir aksilik yaşanırsa uygulanan işlem maddi ve manevi hasara neden olabilir. Ekibimiz tüm bunların bilincinde kişilerden oluşmaktadır. Firma olarak kalite standartları içerisinde hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle verdiğimiz hizmet doğrultusunda müşteri odaklı çalışıyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru ve en uygun çözümleri sunuyoruz.

Firmamızda farklı araç modelleri için cam bulunmaktadır. Aracın ön ve arka camı, yan camları doğru ve uygun fiyata satışa sunulmaktadır. Camlar özel olarak temin edilir. KAliteli ve kullanışlı camlar ekibimiz tarafından araca uygulanır. Araca uygulanan camlar sayesinde her sürücü, aracını güvenle kullanmaya devam edebilir. Bizler kalite standartları kapsamında oto cam hizmeti vermekteyiz. Sizler de aracınız için oto cam hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekip olarak zamanı iyi değerlendirmeye, ihtiyacınız olan hizmeti kısa sürede vermeye özen gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler