• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gül Demir Doğrama

Adres :

Fatih Cuma Pazarı Yanı Merkez/afyonkarahisar Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Gül

E-Posta Adresi :

razan.rgl35@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 864 68 68

Demir, insanlar için çok önemli ve çok kullanışlı bir metaldir. Sağlamlığı, dayanıklılığı ve sert olmasına rağmen şekil verilebilir olmasıyla en çok tercih edilen maddelerdendir. İnsanlar bu metali inşaatlardan ev aletlerine, otomobillerden gemilere, sanayi ürünlerden yapılara kadar çok geniş bir yelpazede kullanmaktadır. İşlenmesi ve istenilen eşyanın ortaya çıkarılması ustalık istemektedir. Bu noktada biz Gül Demir Doğrama olarak Afyonkarahisar ferforje ve metal dekorasyon sektöründe hizmet vermekteyiz.

Firmamız, deneyimli ve tecrübeli ekibi ile sizlere demir konusunda kaliteli ürünler sunmaktadır. Zaten dayanıklı ve sağlam bir madde olan demiri en işlevsel şekilde işleyerek yararlı, kullanışlı ve güvenilir eşyalar ortaya çıkarmaktadır. Pencere korkulukları, çelik çatı, demir kapı ya da sürgülü kapı gibi ürünlerin imalatında siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Bunula birlikte büyükbaş kilitleme sistemlerinde de güvenilir bir adresiz. Tüm bunlarla birlikte kamelya ve demir merdiven gibi ürünlerin imalatında da hizmet vermekteyiz.

Firmamızda tarım aletlerinin bakımı, onarımı ya da tamiri yapılmaktadır. İşinde uzman usta ve personellerimizle her türlü demir ve metal işlerinde sizlerin yanındayız. Kaynak işleri, ferforje kapı imalatı ve demir doğrama gibi işleri titizlikle ve dikkatle yerine getirmekteyiz. Firmamız demir işlerinde sizlere yardımcı olmak amacıyla tüm gücüyle çalışmaktadır.

Müşteri memnuniyeti bizler için ilk sırada gelmektedir. İşlerimizde dürüstlükten ve güvenilirlikten asla taviz vermemekteyiz. Sizlerin demir ve metal işlerinde kaliteli çalışmalarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR