• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gül Hasar A.ş Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri

Adres :

Hoşnudiye Mahallesi İsmet İnönü 1. Caddesi No: 38 Kat: 1 Daire: 3 Eskişehir » Tepebaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Örün

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 544 26 52

Gül Hasar A. Ş. Yönetimi Ve Danışmanlık Hizmetleri firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Eskişehir danışmanlık sektöründe hizmet veren firmamız Gül Hasar A. Ş. Yönetimi Ve Danışmanlık Hizmetleri firması adı ile sizlere hizmet sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetler ulaşım alanının da çeşitlilik göstermekle beraber sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda şekillenmektedir. Sizlere sunduğumuz hasar danışmanlığı ile kara, deniz ya da hava ulaşımında kullanılan bir araç ile kaza geçirmeniz halinde sizlere yardımcı olmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmet sizlerin haklarını en iyi şekilde savunarak ve tüm işlemleri yöneterek sizlerin en az şekilde yorularak mağduriyetini gidermek üzerinedir.

Firma olarak müşteri memnuniyeti bizim çok büyük bir önem arz etmektedir. Bu sebeple de sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri alanında gerekli eğitimi almış ve profesyonel şekilde çalışan iş arkadaşlarımız ile birlikte sizlere sunmaktayız. Firmamız sizlere sunduğu danışmanlık hizmeti ile sizlerin aza sonrası tüm haklarının ne olduğu ve ne yapmanız gerektiğini sizlere göstermektedir. Mağduriyetinizin en aza inmesi sağlayan firmamız sizlerin memnuniyeti için hizmet sunmaktadır.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetlerde dürüst ve güvenilir olmaktadır. Yine firmamız müşteri odaklı hizmetin göstergesi olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri en uygun fiyatlar ile birlikte sunmaktadır. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız firmamıza irtibat yollarından ulaşabilir ya da bizzat ziyaret edilebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR