• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gülen Çocuklar Eğitim

Adres :

Yenimahalle Düz Sokak No: 61/3 Tepeüstü Küçükçekmece / İstanbul İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Günay Zavotcu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 370 85 44

Whatsapp 2:

0 (530) 370 85 44

Ülkemizde ki eğitim sistemi sık değişmekte ve tek düze insan yetiştirmek üzerine kuruludur. Çocukların yaratıcılıkları daha küçük yaşta köreltilmektedir. Kendi yeteneklerini keşfetmelerine imkan dahi vermeyen bu sistem yüzünden çocuklarımız belki de gelecekte mutsuz bireyler olarak hayatlarına devam edecekler. Gülen Çocuklar Eğitim olarak çocuklarınızın kendini en özgür şekilde keşfedebilmesi için çalışmaktayız.

İstanbul eğitim sektörüne yeni bir soluk getiren Gülen Çocuklar Eğitim, kalitesi ve güvenilirliğiyle kendini ispatlamıştır. Bırakın çocuğunuz sanata yeteneği varsa keşfetsin, bileme ilgisi varsa yönelsin. Küçük yaşta dil öğrenmenin kolaylığı ve kalıcılığı tartışmasız ortadadır. Merkezimizde verilen İngilizce eğitim sayesinde çocuğunuz okula başlamadan ilk dilini öğrenmiş olacaktır.

Drama eğitimi de çok önemlidir. Çocuğunuzun özgüveni artar ve toplum içinde konuşmakta zorlanmaz. İngilizce ve drama eğitimi dışında kodlama, satranç, modern dans ve bale, görsel okuma gibi de eğitimlerimiz bulunmaktadır. Çocuklarımızın geleceğe ayak uydurabilmesi ve yeni çıkan teknolojileri anlayabilmesi kodlama eğitimi oldukça önemli ve ilginçtir. Uzman eğitmenlerimiz sadece işlerinde başarılı olmakla kalmayıp çocuklarla olan iletişimleri de oldukça yüksektir.

36-72 ay arası çocuklar için eğitim veren Gülen Çocuklar Anaokulu Gündüz Bakım Evi ailesi olarak donanımlı ve güvenilir ekibimizle yavrularınızı kucaklamaktayız. Aile sıcaklığını yaşatarak eğitim veren ekibimiz sayesinde çocuklar zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklardır. Gözünüz arkada kalmadan çocuklarınızı emanet edebileceğiniz yuvamız hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR