• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gülenyüzler Beslenme Kulübü

Adres :

İnönü Mah. 15 Şubat Caddesi Demir Apt No: 2 Gümüşhane Gümüşhane » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Filiz Şişman

E-Posta Adresi :

filizsisman29@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 202 30 81

Whatsapp 2:

0 (532) 614 81 78

Whatsapp 3:

0 (533) 202 30 81

Whatsapp 4:

0 (532) 614 81 78

İnsan hayatının sürdürülebilir bir hale getirilmesi için beslenme en önemli etkinliklerden biri olarak sağlanmaktadır. Ancak beslenme etkinliğinin yanlış bilgiler ve yanlış yöntemler ile gerçekleştirilmesi, sağlıksız bir hayata yol açmaktadır. Bu nedenle dengeli ve sağlıklı beslenme gerçekleştirmek için çoğu zaman profesyonel destek alınması ve sağlıklı ürünler seçilmesi önemlidir. Bu konuda Gümüşhane Merkez ilçesinde yer alan Gülenyüzler Beslenme Kulübü olarak sizlere yıllardır profesyonel bir hizmet sağlıyoruz.

Gülenyüzler Beslenme Kulübü olarak Gümüşhane danışmanlık sektörü içerisinde özellikle beslenme danışmanlığı konusunda bilimsel gerçeklere dayanan bir beslenme programı ile size destek oluyoruz. İnsan hayatında geçici ve yanlış hedeflerden biri olarak görülen zayıflamak yerine sağlıklı ve huzurlu yaşam için dengeli ve doğru beslenmeyi önemsiyoruz. Bu nedenle bir sorumluluk sahibi olabilmeniz için doğru beslenme ürünlerini sağlayacak şekilde sizlere öncelikle Herbalife ürünleri ile hizmet veriyoruz.

Herbalife ürünleri sayesinde kilo kontrol danışmanlığı, sağlıklı kilo verme, sağlıklı kilo alma ve beslenme koçluğu gibi hizmetler alabiliyorsunuz. Kulübümüzde gerçekleştirdiğiniz üyelik sistemi sayesinde her zaman ideal kilonuz ile sağlıklı bir yaşam gerçekleştirmek için kontrollü bir beslenme programı elde edebiliyorsunuz. Bu kapsamda ücretsiz kilo takibi gibi hizmetler almanız ile birlikte ürün danışmanlığı sayesinde de hangi ürünleri nasıl kullanmanız gerektiği için tam bir program elde edebiliyorsunuz. Çok uygun bütçeler ile hayatınızda bir değişim gerçekleştirmek ve doğru beslenmek amacıyla işletmemizi 365 gün ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR