• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güler Yapı ve Dekorasyon

Adres :

- Aydın » Kuşadası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Güler

E-Posta Adresi :

mguler2009@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 709 26 28

Firmamız; Aydın iç dekorasyon sektöründe faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bugüne kadar sektörde yıllardır edindiğimiz bilgi, birikim ve deneyimlerimiz ile siz değerli müşterilerimize estetik, ekonomik ve ergonomik yaşam alanları sunmaktayız. Kurucumuz, yönetim kadromuz ve profesyonel yönetim anlayışımız ile modern çağın teknolojik gelişmelerinden sonuna kadar yararlanmaktayız. Kuruluş amacımız siz değerli müşterilerimiz için en ideal yaşam koşullarını sağlayabilmektir. Bunun için faaliyet alanımızdaki tüm yenilikleri yakından takip ederek uygulamakta ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Doğaya ve insana saygı firmamızın temel çalışma prensipleridir. Bu prensiplerimiz çerçevesinde Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği konusundaki tüm yasal mevzuat ve tüzüklere uygun bir şekilde hareket etmekteyiz. Üstlendiğimiz tüm projeleri eksiksiz ve tam olarak verdiğimiz taahhütlere uygun bir şeklide tamamlamaktayız.

Firmamız alanında kalifiyeli çalışma kadrosu ile yapı ve binalarınızın A’dan Z’ye tüm iç dekorasyon hizmetlerini sunmaktadır. Anahtar teslim anlayışı ile duvar kâğıdı uygulamasından, seramik döşemeye; alçı alçıpan uygulamalarından boya badana işlerine kadar oldukça geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

Firma olarak güvenilir ve dürüst ticari ahlakımız ile siz değerli müşterilerimizin daima ilk tercih noktası olduk. Doğru stratejiler, kaliteli hizmet ve birinci sınıf malzeme kullanarak siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarına değer kattık. Bugünden sonra da bu anlayışlarımız doğrultusunda minimum maliyetler ile maksimum hizmet sunarak faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekte kararlıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR