• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güllük Kurban Ve Adak

Adres :

Güllük Mahallesi Kocakışla Liman Kavşağı Milas Muğla Muğla » Milas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özgür Şimşek

E-Posta Adresi :

34ezs92@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 168 27 87

Güllük Kurban Ve Adak olarak ;muğla milas kurbanlık satış merkezi,muğla milas kurbanlık fiyatları,muğla milas adaklık fiyatları,muğla milas kurbanlık satış fiyatları,muğla milas adaklık satış fiyatları,muğla milas oğlak satışı,muğla milas köy tavuğu satışı,muğla milas helal kesim kurbanlık satışı,muğla milas 2020 kurbanlık fiyatları,muğla milas akika kurbanı satışı,muğla milas küçükbaş kurbanlık satışı,muğla milas küçükbaş kurbanlık çiftliği, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Çok yüksek bir oran ile İslamiyet dininin yaşandığı ülkemizde, Kurban Bayramı en önemli kutsal günlerden birini oluşturmaktadır. Kurban Bayramı'nda yeterli maddi imkanlara sahip olan herkes kurbanlık hayvan kesimleri gerçekleştirerek, hem kendi için hem de ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için kurban ibadetini gerçekleştirmektedir. Kurban ibadeti gerçekleştirmek ve farklı dönemlerde adaklık hayvan kesimi yapmak için de hayvan satışı gerçekleştiren işletmelerden ve kesim işlemini gerçekleştiren işletmelerden hizmet alınır. Bu konuda Muğla Milas ilçesinde yaşayan birçok kişi kurbanlık ve adaklık hayvan kesimleri ve seçimi içinGüllük Kurban Ve Adakişletmesi üzerinden hizmet almaktadır.

Güllük Kurban Ve Adakişletmesi sayesinde besicilik konusunda en sağlıklı ve semeresi en yüksek hayvanları elde ederek, ibadetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. FirmamızMuğla hayvancılıksektörü içerisinde canlı hayvan pazarı bölümünde bulunarak, hayvan satışı ve adaklık satışı gerçekleştirmektedir. Helal kesim ile kurbanlık ibadetini gerçekleştirmek için en uygun fiyatlarla büyükbaş ve küçükbaş hayvanlara ulaşabileceğiniz işletmemiz sayesinde tamamen sağlıklı ve veteriner kontrolü ile size sunulan hayvanları seçebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz sürülerimiz içerisinde koyun, keçi, dana ve boğa ,oğlak gibi seçenekler bulunmaktadır. Dini vecibelere uygun bir şekilde kurban ibadetini gerçekleştirmeniz için uyum sağlayacak hayvanlar ile hizmet verilmektedir. Sunulan hayvanlar yaş, cinsiyet ve sağlık konusunda hiçbir sıkıntı oluşturmadan Kurban Bayramı ve adaklık kesim talepleri için doğru seçenekler oluşturmaktadır. Yılın 365 günü taleplerinize uygun bir şekilde işletmemizden kesimlik hayvan alışverişleri gerçekleştirebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR