• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gümüş Bayan Kuaförü

Adres :

Büyük Saray Meydan Caddesi No-66 Çapa İstanbul » Fatih

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Gümüş

E-Posta Adresi :

aluozgumus@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 048 67 79

Bütün bayanların günlük hayatta ve özel organizasyonlarda daha bakımlı ve daha güzel görünmek istediklerini biliyoruz. Üstelik bu alanda bayanların asıl yaptıkları dışa karşı değil, kendi içlerine karşı güzel görünme, bakımlı görünme ihtiyaçlarıdır. Çünkü kendini daha güzel ve daha bakımlı hisseden bir bayan, başarı basamaklarını daha rahat çıkar. İlişkilerinde daha iyi olur. Üstelik günümüzde kişisel bakım alanında yapılabileceklerin sınırları son derece genişlemiştir. Onlarca ürün ve ekipmanla hemen herkes hayallerinin ötesinde bir estetiğe kavuşabilir. Tek ihtiyacınız zevk ve yetenek sahibi bir kuaför merkezidir. İstanbul Fatih’te faaliyet gösteren Gümüş Bayan Kuaförü olarak bizler yıllardır tam da bunu yapıyor, değişmek ve kendi saklı güzelliklerinin farkına varmak isteyenlerin çözüm noktası oluyoruz.

İstanbul güzellik merkezi sektörünün öncü ve örnek salonlarından birisi olarak bizler önceliği her zaman siz değerli misafirlerimizin memnuniyetine vererek sizleri kendi evlerinizin konforunda huzurlu bir ortamda ağırlıyoruz. Çayınız, kahveniz eşliğinde her ne yapılmasını istiyorsanız onu yapıyoruz. Tercihlerinize, isteklerinize saygı duyup baş tacı ediyor, gereksinmelerinize en doğru çözümleri sunuyoruz. Her seferinde de beklentilerinizin üzerinde sonuçlarla sizleri şaşırtıyoruz.

Gümüş Bayan Kuaförü olarak yenilikçi, dürüst, kaliteli ve güvenilir hizmeti ilke edinmiş bulunuyoruz. Bu kapsamda alanımızda ortaya çıkan gelişmeleri yakından takip ediyor, en son trendlerin, kişisel bakım modalarının oldukça kısa sürede merkezimizde hayat bulmasını sağlıyoruz. Kişiye özel çözümleri başarıyla yerine getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR