• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Günay Demir Doğrama

Adres :

Karesi Balıkesir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrah Günay

E-Posta Adresi :

emrah_bjk@hotmail.com.tr

Whatsapp 1:

0 (546) 723 50 55

Whatsapp 2:

0 (543) 240 55 44

Balıkesir ferforje ve metal dekorasyon sektöründe faaliyet göstermek amacı ile sektöre adımını atan firmamız; kurulduğu günden bugüne kadar yaptığımız nitelikli, özverili ve kaliteli işler ile hem adımızdan övgü ile söz ettirmiş hem de bölgemizin en prestijli firmalarından biri olmuştur. Bugün geldiğimiz noktada bünyemizde çalışan nitelikli insan gücünü arttırarak iş istihdamına ve ülke ekonomisine katkı sağlamak firmamızın öncelikli amacımızdır.

Firma olarak dinamik ve alanında tecrübeli bir kadroya sahibiz. Çalışma kadromuz üstlendiğimiz projeleri zamanında ve eksiksiz olarak verdiği taahhütlere uygun bir şekilde yerine getirir. Üstlendiğimiz projelerde yaptığımız tasarım ve modeller müşterilerimizin istek ve beklentilerine uygun, zevklerine hitap eden pratik, estetik ve ergonomik ürünlerdir.

Güven, müşteri memnuniyeti, dürüstlük, karşılıklı sevgi, saygı ve hoş görü hem sosyal hayatımızın hem de ticari hayatımızın temel çalışma prensipleridir. Bu prensiplerimiz çerçevesinde metal korkuluk sistemleri başta olmak üzere çelik çatı, demir kapı vb. gibi demir ve metalin kullanıldığı pek çok alanda benzersiz tasarımlarımız ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Firma olarak çalışma azmimizden ve kaliteli hizmet anlayışımızdan taviz vermeden yolumuza devam etmek öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz doğrultusunda gerek kamu kuruluşlarına gerekse özel kuruluşlara verdiğimiz hizmetlerimiz ile gün be gün daha da büyüyerek sektördeki liderliğimizi korumaya kararlıyız. Bunun için faaliyet alanımızdaki tüm teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ediyor ve biz de uyguluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR