• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güneş Döner Kebap & Etli Ekmek Salonu

Adres :

Eşmekaya Kasabası Kayacık Mah. Sunpet Petrol İçi Aksaray » Eskil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Bozkurt Güneş

E-Posta Adresi :

ahmetgunes80@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 858 63 88

Whatsapp 2:

0 (537) 421 00 15

Döner ve kebap, çoğu birey tarafından en sevilen yemeklerde ilk sıralarda yer almaktadır. Çok uzun yıllardır kültürümüzde olan bu yemekler, beğeni kitlelerini de gün geçtikçe arttırmaktadır. Bu yemeklerin yanı sıra eşsiz lezzeti ile özellikle son dönemlerde adı daha sık anılan etli ekmek de pek çok bireyin gönlünde taht kurmuş durumdadır. Etlerin inceliklerle işlenip lezzetlendirilmesi ve işinde ustalaşmış ellerde pişirilmesi neticesinde de üst düzey lezzetler meydana gelmektedir.

Firmamız olarak hizmet verdiğimiz bu sektör alanında gerek güçlü altyapımız gerek birbirinden eşsiz lezzetlerimiz gerekse de kaliteli hizmetlerimiz sayesinde Aksaray restaurant hizmeti sağlayan pek çok firmaya karşın lider konumda yer almaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz tüm yemeklerimizde kullandığımız malzemelerimizi özenle ve titizlikle seçmekteyiz. Kırmızı etlerimizden beyaz etlerimize, ekmeklerimizden yeşilliklerimize kadar olan tüm malzemelerimizi ayrı ayrı özel depolama alanlarımızla güvenle saklayarak müşterilerimizin sağlıklarını korurken her yemeğimizin aynı lezzette olmasını da sağlamaktayız.

İşinin ehli kadromuz ve dinamik çalışma arkadaşlarımız sayesinde gün geçtikçe daha geniş kitlelere hizmet sağlayan firmamız, “ Yüksek Müşteri Memnuniyeti” olarak benimsediğimiz misyonumuzu da gerçekleştirmek amacıyla her zaman dikkatle çalışmalarını sürdürmektedir. Uygun fiyatlı ve alo paket servis hizmetlerimiz ile de müşterilerimizin isteklerini tam olarak karşılayıp hizmet verdiğimiz ilk günkü kalitemizi de korumaktayız. Sektörümüzde kazandığımız güveni korumak amacıyla da çalışmalarımızı dikkatli ve titiz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR