• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güneş Kır Bahçesi

Adres :

Yeşilevler Mah. Yılmaz Altan Cad No: 101 Çay Bolvadin Yolu Üzeri İkiler Opet Petrol Arkası Çay Afyonkarahisar Afyonkarahisar » Çay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ozan Deniz Güneş

E-Posta Adresi :

deniz11tcr@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 587 09 87

Whatsapp 2:

0 (553) 587 09 87

Whatsapp 3:

0 (544) 699 16 66

Afyonkarahisar içerisinde farklı lezzetleri sizlerle nezih bir ortamda sunmak için kurulmuş olan firmamız, en çeşitli ve en doğal yemek çeşitlerini sizlere tek bir nokta üzerinden sunmaktadır. Kurulduğumuz günden itibaren lezzeti elden bırakmamış ve hüneri ustalar ile çalışarak en taze, en kaliteli malzemeleri yemeklerimizde buluşturmuş bulunmaktayız.

Firma olarak sunmuş olduğumuz lezzetler içerisinde hem kahvaltılık ürünler hem de et yemekleri yer almaktadır. Özellikle de sunmuş olduğumuz çay bahçesi Afyonkarahisar restaurant sektörü içerisinde en sıcak ve en elit ortamı sizlere sunar. Çay bahçesinde sevdikleriniz ve arkadaşlarınız ile birlikte çay içerek eğlenceli zaman geçirebilir veya arkadaşlarınızın özel gününü kutlayabilirsiniz.

Büyük ve başarılı bir restoran olarak doğum günü kutlama mekânları arasında yer alıyoruz. Ekiplerimiz en kısa süre içerisinde mekânımızı doğum gününe göre ayarlayarak sizlere en başarılı ve en ayrıcalıklı doğum gününü hazırlamaktadır.

Menülerimiz arasında; çay ile birlikte serpme kahvaltı ve kahvaltı çeşitleri, ızgara çeşitleri yer almaktadır. Firmamız aynı zamanda en yakın mola yerleri arasında yer alarak sizlerin eşsiz çay lezzetini de tatmanızı sağlar.

Havuzlu olan çay bahçemiz en çok tercih edilen çay bahçeleri arasında Afyon’ da ilk sırada yer almaktadır. Lezzetli kahvaltı salonu ve başarılı doğum günü organizasyonlarınız için bizlerden iletişim bilgilerimiz üzerinden randevu alabilir, rezervasyonunuzu yaptırarak hem uygun fiyatlı hem de lezzetli bir organizasyon geçirebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR