• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güneşli Meydan Garaj Oto Yıkama Oto Kuaför

Adres :

Güneşli Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 1249 Sokak No: 11 -1 Bağcılar İstanbul İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Menderes Dündar - Bahattin Tekiner

E-Posta Adresi :

bahattintekiner3457@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 624 88 14

Whatsapp 2:

0 (532) 202 89 69

Whatsapp 3:

0 (532) 202 97 48

Araç sahiplerinin araçlarına dair en büyük hassasiyetlerinden birisi temizliktir. Fakat gerek iç gerekse dışarıdan araçlar sürekli kirlenir, tozlanır. Kimi zaman bireysel kusurlar kimi zaman çevresel etmenler araçların sürekli kirlenmesine neden olur. Araçlar kirlendiği zaman sürüş zevkini düşürür, seyahat konforunu zaafa uğratır ve araçların estetiğine zarar verir. Bu yüzden de zaman zaman profesyonel kişiler ve profesyonel ekipmanlarla temizlenmeleri gerekir. İstanbul Bağcılar’da faaliyet gösteren Güneşli Meydan Garaj Oto Yıkama Oto Kuaför olarak bizler uzun yıllardır bu alanda hizmet veriyor araçlarınızı en güzel hale dönüştürüyoruz.

İstanbul oto aksesuar ve modifiye sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak yola çıktığımız ilk günden bu yana işimizi en iyi şekilde yapamaya çalışıyoruz. Bunu başardığımız için kısa sürede bölgemizin en çok tercih edilen oto kuaförü haline geldik. Daha hızlı hizmet verebilmek için güçlü kadromuzu genişlettik ve altyapımızı güçlendirmeye devam ediyoruz. Önceliği daima sizlerin memnuniyetine veriyor, ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak, tercihlerinizi esas alarak gerekli çözümleri tam zamanında hayata geçiriyoruz.

Güneşli Meydan Garaj Oto Yıkama Oto Kuaför olarak alanında uzman, deneyim sahibi, işini özveriyle yapan bir kadroya sahibiz. Profesyonel kadromuz araçlarınızın markka ve modeli fark etmeksizin hepsinde en iyi sonuçları ortaya koymakta, en ince detaylarına kadar tertemiz yapmaktadır. Kaliteden ödün vermemek adına tamamen özel şampuanlarımızı kullanıyor, araçlarınızda zararlı bakterileri de yok ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR