• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güney Roben Aritma

Adres :

Şakirpaşa Mahallesi Onur Caddesi No: 78/b Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Güney

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 164 54 29

Whatsapp 2:

0 (532) 515 48 01

Alanında başarılı ve profesyonel firmalarından biri olan Güney Roben Aritma birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Kalp damar sağlığından cilt güzelliğine kadar vücudumuzun her noktasında su içmenin faydalı olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Fakat bu noktada tartışılan konu içilen suyun kalitesidir. Çeşitli firmalardan alınan suyun içilebilir olup olmadığı zaman zaman tartışılmaktadır. Bu noktada ise devreye arıtma cihazları sunan firmalar girmektedir.

Firmamız, suyun önemini bilerek bu sektörde hizmet vermektedir. Uluslararası onay belgeli su arıtma cihazlarımızla müşterilerimize hizmet verdiğimiz için gururluyuz. Müşterilerimiz, musluğu açtıklarında güvenli ve sağlıklı suya erişebilmektedirler. Bu sayede de hem dışarıdan alınan suyun kalitesi konusunda kafa karışıklığını kafalarından atmış hem de önemli bir masraf kalemini eksiltmiş olurlar. Alanımızda en iyisi olmaya çalışarak daha fazla eve ve işyerine ulaşmayı hedefliyoruz. Bunun için kalitemizden ödün vermeden ekibimizle azimle çalışmaya devam ediyoruz. Firmamız, su arıtma cihazlarının yanında bu cihazların bakımı ve tamiriyle de ilgilenmektedir. Böylece deneyimli ekibimiz, cihazların tüm süreçlerinde müşterilerimize hizmet vermektedir.

Adana hizmet sektöründe faaliyet gösteren başarılı firmamız, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm ekibiyle gayretle çalışmaktadır. Başarının ve prestijin müşteri memnuniyetinden geçtiğinin farkında olarak tüm girişimlerimizde ve işlemlerimizde bu temelde hareket ediyoruz. Müşterilerimizin verdiğimiz hizmete yönelik geri dönüşlerinin olumlu olması işimize olan inancımızı ve bağımızı arttırmaya ve tutkuyla çalışmamıza neden olmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR