• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gür - Et Restaurant

Adres :

Zübeyde Hanım Mahallesi Tesviyeci Caddesi No: 4/a Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Güray Hasanoğlu

E-Posta Adresi :

guret@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 899 36 18

Whatsapp 2:

0 (535) 791 93 93

Taze ve lezzetli etleriyle ünlenen firmamız Gür – Et Restaurant birmilyonnokta.com un üyesidir. Ankara restaurant sektöründe yüzlerce firma bulunmaktadır. Bunlar arasında hem imalat, hem satış, hem de restaurant hizmetini bir arada yapan firmamız diğerlerinden bu yönleriyle ayrılmaktadır. Çok geniş ve nezih bir alana kurulmuş olan firmamız hem et satışı hem restaurant hizmeti vermektedir. Sizlere sunduğumuz hizmetler; kıyma, acılı acısız sucuk, pirzola, köfte olarak satışını yaptığımız ürünleri sayabiliriz. Bir de bunların dışında restaurantımızda pide çeşitleri, kokoreç, ızgara çeşitleri, İnegöl köfte ve pirzola olarak sayabiliriz. Yemeklerin yanında müşterilerimize salatalar, yeşillikler, söğüş, çeşitli mezeler ve pide ikramlarımızda mevcuttur.

Etlerimiz günlük olarak kesimi yapılan ve günlük kullanılan etlerdir. Hem satışını hem de restaurantımızda kullandığımız etler de bu şekilde taze tedarik edilmektedir. Firmamızda müşteri memnuniyetine çok özen gösterilir. Kaliteli hizmetler sunan firmamız müşterilerimizin güvenini kazanmayı başarmıştır. Restaurantımızda ve diğer tüm alanlarda temizliğe çok önem verilmekte ve sık sık tüm alanlar temizlenmekte, dezenfekte edilmektedir.

Firmamız uzun zamandır sektöre hizmet etmiş emek vermiş bir firmadır. Müşterilerimize her zaman uygun fiyatlardan yararlanmayı amaç haline getiren firmamız hem restaurantımızda hem de toplu satışlarda müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Restaurantımızda lezzetlerimizden tatmanın yanı sıra pikniğe ya da mangala giden müşterilerimize de en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Firmamıza irtibat numaralarımızdan ulaşarak ekip arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR