• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gürakan Optik

Adres :

Sanayi Mahallesi Çaylı Caddesi No: 16 Dörtyol Hatay Hatay » Dörtyol

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Gürakan - Sedanur Gürakan

E-Posta Adresi :

gokhangurakan311@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 775 67 68

Whatsapp 2:

0 (545) 921 50 00

Whatsapp 3:

0 (533) 775 67 68

Whatsapp 4:

0 (545) 921 50 00
Gürakan Optik olarak dörtyol gözlük cam değişimi,dörtyol numaralı gözlük satışı,dörtyol en yakın gözlükçü,dörtyol en yakın optikçi,dörtyol güneş gözlüğü satışı,dörtyol güneş gözlüğü modelleri,dörtyol lens solüsyonu satışı,dörtyol renkli lens satışı,dörtyol numaralı lens satışı,dörtyol gözlük çerçevesi değişimi vb alanda hizmet vermekteyiz.

Teknolojinin gelişmesi her sektörü olduğu gibi Gürakan Optik sektörünü de oldukça büyük bir oranda etkilemiştir. Hatta bu sektörü diğer sektörlere nazaran daha çok etkilediğinden bahsedilebilen teknoloji sebebi ile Optik firması olarak ivedilik ile teknolojinin getirmiş olduğu yenilikleri hizmetlerimize adapte etmeye başlamış bulunmaktayız. Bu yenilikleri kullanmamız sayesinde elde ettiğimiz otomasyon sistemleri neticesinde üretimler oldukça büyük bir hız kazanmakta ve bu üretimlerin kalitesinin de belirli bir standartta tutulabilmesi başarılı bir şekilde sağlanabilmektedir. Bu sayede müşterilerimiz sürekli gerçekleştirmiş oldukları alışverişlerde her zaman kaliteli malzemeleri elde edebilmekte ve bu sayede işlerini daha etkili bir şekilde müşterilerine sunabilmektedir.

Gürakan Optik firması olarak en büyük değerimiz müşterilerimize güler yüzlü bir hizmet sunabilmek ve bu hizmetlerin neticesinde müşterilerimizden güler yüzlü bir geri dönüş alabilmektir. Bu sebep ile özen ile seçtiğimiz çalışanlarımız giyim kuşamlarına büyük ölçüde özen gösteren, güzel bir dış görünüşe sahip olmaya çalışan bireyler arasından seçilmekte ve tamamen eğitimli kişiler olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu sayede firmamız adına müşterilerimiz ile iletişime geçecek, müşterilerimize karşı firmamızı temsil edecek kişiler sürekli olarak güler yüz takınan kişiler olmakta ve böylelikle müşterilerimiz ile daha başarılı bir şekilde iletişim kurabilmekteler.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR