• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gürçay Oto Elektrik Servisi

Adres :

Eğitim Mah. Poyraz Sok. No: 2/1a İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rıfat Gürçay

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 524 39 80

İstanbul oto servis ve tamirhane alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu tecrübeleri ile kaliteli bir şekilde hizmet veren firmamız Gürçay Oto Elektrik Servisi birmilyonnokta.com bünyesinde yer almaktadır.

İhtiyacınıza yönelik çözümleri en iyi şekilde sunan firmamız sizler için oto klima bakımı, oto elektrik tamiri, akü satışı, akü takviye hizmeti, oto marş dinamosu tamiri, oto klima gaz dolumu, alarm sistemleri ve merkezi kilit gibi daha pek çok hizmeti bir arada sunmaktadır.

Geniş hizmet yelpazemiz ile beklentilerinizi her zaman en iyi şekilde karşılıyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak yorumlarınızı dikkate alıyoruz. Sizlerden gelen dönüşler doğrultusunda kendimizi daha fazla geliştiriyoruz.

Alanında uzman çalışanlarımız ve donanımlı ekipmanlarımız ile aracınızın sorununu kısa sürede tespit ederek gerekli bakım ve onarımları yapıyoruz. Her zaman en kaliteli malzemeleri tercih ederek profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz.

Kalitemizi herkes görebilsin diye fiyatlarımızı her zaman piyasanın altında tutuyoruz. Düzenli şekilde kampanyalar düzenleyerek avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun kalmanız için çok çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlarımızdan en iyi şekilde faydalanmak isterseniz telefon numaralarımızdan bizi arayabilir, WhatsApp hattımıza mesaj atabilir ya da e-posta adresimize mail atabilirsiniz. En kısa süre içinde sizlere dönüş yaparak aklınıza takılmış olan soruları teker teker cevaplandırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR