• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güven Et ve Şarküteri

Adres :

Maraş Caddesi Kazım Karabekir Caddesi Semaver Kavşağı No: 174/1 İpekyolu Van Van » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nazil Gezençiftçi

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (538) 310 42 83

Whatsapp 2:

0 (537) 239 96 67

Güven Et ve Tavuk Pazarı olarak ipekyolu en yakın kasap,ipekyolu dana eti satışı,ipekyolu kuzu eti satışı,ipekyolu et ve et ürünleri satışı,ipekyolu kıyma çekilir,ipekyolu günlük taze et satışı,ipekyolu güvenilir kasap,ipekyolu helal kesim et satışı,ipekyolu islami şartlara uygun et satışı,ipekyolu toptan et firmaları,ipekyolu et toptancıları , vb alanda hizmet vermekteyiz.

Etik kurallarına bağlı şekilde rekabet gücümüzü her gün artırırken Türkiye pazarında başladığımız yolculuğa artık uluslararası arenayı da ekleyerek devam ediyoruz. Firmamızın izleyeceği yolun belirlenmesinde sadece siz müşterilerimizin ve sektörün belirlediği ihtiyaçlara ek olarak gelecek zamana dair beklentileri de dikkate alıyoruz. Böylece bugüne kadar Güven Et ve Tavuk Pazarı sektörünün öncüsü bir firma olma unvanını başarıyla taşımaya devam ediyoruz.

Bugün geldiğimiz noktada elde etmiş olduğumuz tüm unvanların ve saygınlığın en büyük etkenlerinden biri kalite yönetim sistemimizi en iyi şekilde uygulamamız olmaktadır.Güven Et ve Tavuk Pazarı sektöründeki faaliyetlerimizde göstermiş olduğumuz istikrar ve kalite standartlarından taviz vermeyen anlayış sayesinde tüm çalışanlarımızın sahip olduğu bilinçle firmamızın gelişmesini sağlıyoruz. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kaliteli bir şekilde sunulmasına ek olarak firmamız bünyesinde faaliyet göstermekte olan tüm personelimizin ne kadar değerli bir iş ortaya koyduğu fikrini de onlara hatırlatarak firmamızın sürdürülebilir bir üretim süreciyle anımsanmasını mümkün kılıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR