• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güzel İzmir Kömürcülük

Adres :

Gazeteci Yazar İsmail Sivri Blv. No: 438 İzmir » Buca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Emin Demir - Furkan Demir

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 294 93 08

Whatsapp 2:

0 (537) 721 25 47

Whatsapp 3:

0 (536) 363 49 24

Whatsapp 4:

0 (546) 781 38 21

Ateş, insanlar için çok önemli ve insanların hayatını idame ettirebilmesi için çok gereklidir. İnsanların temel ihtiyaçlarından biridir. Çünkü insanlar ısınmaya ihtiyaç duyarlar. Bununla birlikte insanların yemeklerini de pişirmeleri gerekmektedir. Pişirilme işlemin gerçekleşmesi için de yine ateşe gereksinim duyulur. İşte insanlar için bu kadar gerekli olan ateş, bazı şekillerde elde edilmektedir. Kömür, odun ya da elektrik, doğalgaz gibi kaynaklarla ateş elde edilebilir. Güzel İzmir Kömürcülük olarak biz, sizlere kömür ve odun hizmetleri sunarak ateşe erişmenizi sağlıyoruz. Bu gaye ile İzmir enerji sektöründe hizmet veriyoruz.

Firmamız, sizlerin kaliteli ve güvenilir bir hizmet alabilmesi için var gücüyle çalışmaktadır. Soba kömürü, yerli kömür ya da ithal kömür ürünlerimizle sizlere hizmet veriyoruz. Bunula birlikte odun satışlarımız da mevcuttur. Bu bağlamda fırınlık odun, meşe odunu ve diğer kaliteli odun türlerimizle sizlerin hizmetindeyiz. Ayrıca, keyifli anlarınızı mangalla taçlandırırken de sizlerle birlikteyiz. Mangal kömürü ve mangal ürünleri satışında da firmamız, siz değerli müşterilerimizin yanındadır.

Kömür ve odun çeşitlerinin en kalitelisini ve güvenilirini bulabileceğiniz firmamız, mangal ve soba gibi ürünleriyle de hizmet sunmaktadır. Ayrıca bu ürünlerin soba borusu gibi ek parçaları satımı, yine firmamızın hizmetleri arasındadır. Tüm bunlarla birlikte nargile ürünleri satışımız da mevcuttur.

Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş anlayışımızla birlikte, güvenilir ve dürüst iş ahlakımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Kaliteli ürünlerimizle sizleri beklemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR