• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Habiloğlu Hayvancılık

Adres :

Kümbetli Köyü Kars » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Can Yiğit Habiloğlu

E-Posta Adresi :

chabiloglu@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 553 77 75

Ülkemiz birçok alanda olduğu gibi hayvancılık konusunda da her zaman öncülüğü üstlenen ülkelerden biridir. Ülke coğrafyasının verimli iklimi ve atmosferi sayesinde her zaman kaliteli ve nitelikli hayvancılık işleri yürütülmüştür. Biz Habiloğlu Hayvancılık ailesi olarak, Kars’ın verimli ikliminde yetiştirdiğimiz büyükbaş hayvanları sektöre kazandırıyoruz. Kars hayvancılık sektörü içinde hizmet veren rakip firmalardan kusursuz hizmet anlayışımız sayesinde sıyrılıyoruz.

İşletmemizde, hayvancılık kavramını sorumluluk haline getirmiş ve bu bilinç sayesinde çalışmalarını sürdüren arkadaşlarımız ile sizlere hizmet veriyoruz. Bu amaç doğrultusunda da yetiştirdiğimiz büyükbaş hayvanların her türlü bakımını doğru ve verimli şekilde gerçekleştiriyoruz. Beslenme tarzlarından sağlık durumlarına kadar her türlü kontrolü sıkı biçimde takip ediyoruz.

Yetiştirdiğimiz hayvanlar her zaman için kaliteli ve nitelikli besinlerle doğal ortamında yetiştirilmektedir. Doğru şartlar altında, Kars’ın eşsiz atmosferi içinde yetiştirdiğimiz bu hayvanlar her sağlık kontrolünden düzenli biçimde geçirilmektedir. Bu sayede üstün standartlarda özenle yetiştirdiğimiz büyükbaş hayvanları gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Aynı zamanda kurbanlık hayvanları da işletmemizde büyük bir satıyoruz.

Habiboğlu Hayvancılık ailesi olarak en büyük hedefimiz, sizlere her anlamda doğru ve kaliteli hizmet sunmaktır. Bizler bu amacımız doğrultusunda her zaman kaliteli ve sağlıklı hayvancılık faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Sizler de büyükbaş hayvan alım satımlarını, kaliteli ve güvenilir bir işletmeden gerçekleştirmek istiyorsanız, sizlere memnuniyetle yardımcı olacağız. Detaylı bilgi almak için bizi arayabilir ya da işletmemizi ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR