• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hacı Baba Et Tavuk

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Altuncu

Hacı Baba Et Tavuk restoranımız, yüzlerce çeşit ve içerikte lezzeti bünyesinde bulunduran menüsü ile siz kıymetli müşterilerine hizmet vermekten büyük gurur duymaktadır. Restoranımız bünyesinde yer alan nefis ve harika lezzetlerimize de, oldukça makul fiyatlara anında ulaşabilirsiniz. Trabzon Merkez Restoran işletmemiz içerisinde barındırdığımız üstün kalitedeki hizmet standartlarımız neticesinde sektörde lider ve önder marka konumuna erişmiş olmaktan büyük kıvanç duymaktayız.

Sizlere verdiğimiz bu üstün kalite hizmetlerimizi de, minimum fiyatlar ile taçlandırmanın mutluluğunu derinden hissetmekteyiz. Geleneksel Karadeniz Mutfağı esintileri ile Klasik Türk Yemek Kültürünü harmanlayarak lezzetlerini sunan Hacı Baba Et Tavuk restoranımız, her geçen gün pek saygıdeğer müşterilerine daha iyi hizmet verebilmenin yollarını aramaktadır.

Hacı Baba Et Tavuk; oldukça zengin ve bir o kadar da geniş hizmet yelpazesi ile üst düzey hizmetlerini sürdürmektedir. Restoranımız; et döner, tavuk döner, çorba, tavuk şiş, pilav üstü tavuk, İskender gibi pek çok farklı tatları da lezzet yelpazesinde bulundurmaktadır. Restoranımız; aileler için de gayet geniş ve nezih bir ortam sunmakta ve bünyesinde her daim güler yüzlü personel ile hizmet vermektedir. Hacı Baba Et Tavuk restoranımız, genel müşteri memnuniyetine de oldukça önem vermekte ve müşteri geri bildirimleri doğrultusunda bütün çalışmalarını büyük başarı ile gerçekleştirmektedir. Çalışma saatleri içerisinde Trabzon Merkez’de bulunan restoranımıza uğrayabilir ve enfes lezzetlerimizin tadını çıkarmaya hemen başlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR