• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hacıoğlu Kebap Lahmacun

Adres :

Belediyeevleri Mahallesi1.durak No: 27/a Adana » Çukurova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Kalkan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 691 01 21

Whatsapp 2:

0 (552) 331 03 50

Adana restaurant firmalarından biri olarak, işimizde kurulduğumuz günden itibaren, her gün büyüyerek daha büyük başarılara imza atıyoruz. Sevdikleriniz ile hoş sohbet muhabbet ederken, en kaliteli yemek çeşitlerini tatmak için doğru yerde bulunuyorsunuz.

Menümüz içerisinde yer alan yemeklerimizin hepsi bu alanda başarılı ve hünerli olan aşçılarımız tarafından hazırlanmaktadır. Programlı ve özverili çalışan bir firma olarak, yemek servisinden, sunumuna kadar çalışan ekiplerimiz bu alanda en kaliteli hizmeti sizlere sunarlar. Özellikle de toplu yemek siparişlerinde ve toplu yemek organizasyonlarında firmamız en kısa sürede istekleriniz yerine getirebilecek donanıma sahiptir.

Alo paket yemek siparişi hizmeti veren restoranlardan biri olarak, her an bizlerden lezzeti yemek siparişi verebilin diye motor kuryelerimiz ile kısa süre içerisinde adresinize siparişlerinizi getiriyoruz. Üstelik restoranımız en uygun fiyatları sizler için belirlemiştir. Aile lokantası olan restoranımızda hem lezzetli yemek yemenin hem de hoş bir mekânda olmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Restoranımız toplu yemek organizasyonlarını da kaldırabilecek ölçülere sahiptir. Toplu olarak yemek organizasyonu vereceğiniz zamanlar ekiplerimiz size özel bir alan tahsis etmektedir. Bu alan içerisin de en ideal hizmet kalitesini yaşatmak için her şey düşünülmüştür. Siparişleriniz en kısa sürede hazırlanır ve en gösterişli sunum yöntemleri ile sizlere sunulur. En yakın toplu organizasyon vereceğiniz restoran olarak, bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinde yer alan telefon numaramız üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR