• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hadice Haute Couture

Adres :

Kartal İstanbul İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hadice Sarı

E-Posta Adresi :

hdchautecouture@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 010 33 51

Whatsapp 2:

0 (505) 010 33 51

Gelinlik, bayanların çok nadir olarak giydiği, maneviyatı çok yüksek ve çok özel bir giysidir. O güzel ve önemli günde en güzel kendisinin görünmek istemesi de en doğal hakkıdır. Mutluluğa giden bu yolda, gelin adaylarımızın gelinliklerini diktirecek modaevini özenli ve titiz bir şekilde seçmelilerdir. Hadice Haute Couture olarak bu önemli görevde sizlerin yanında olmaktan çok büyük mutluluk duyarız.

Hadice Haute Couture’ de gelinlik dışında abiye, nişan, gece kıyafetleri ve organizasyon gibi özel günler için tasarladığımız kişiye özel kıyafetlerin de tasarımı yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin kendi isteklerine ve zevklerine göre tasarlamakta ve hayalinizdeki kıyafete kavuşmanızda yardımcı olmaktayız.

Hadice Haute Couture olarak İstanbul ilinin Kartal ilçesinde sizlere hizmet vermekteyiz. İstanbul giyim sektörü alanında profesyonel ve tercih edilen bir kurum olarak çalışmaya devam etmekteyiz. Kurumumuz bünyesinde alanında uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Size özel olarak tasarladığımız modelleri, beden ölçülerinize ve vücut şeklinize göre kalıplara çıkartıyoruz. Kullanılacak kumaş çeşidini ve rengini birlikte seçiyoruz. Sizin stilinizi yansıtan tasarımlarımızdan birini onayladıktan sonra profesyonel eller tarafından dikim aşamasına geçiyoruz. İnce detaylarla süslenerek özenle yapılan tasarımlarımızda özel günlerinizi daha özel ve güzel hale getirmek için çalışıyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin bu önemli gününde yanında olmak ve tatlı telaşlarına ortak olmak adına her zaman yanınızda olacağımızdan emin olabilirsiniz. İrtibat numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR