• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hairsaloon Makeup Byözgür

Adres :

289 /33 Sokak No: 1 A Fırat Mahllesi Buca İzmir Merve Market Karşısı İzmir » Buca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özgür Ön

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kuaforozgur81@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 655 69 79

Whatsapp 2:

0 (554) 655 69 79

Güzellik ve bakım hizmetleri günümüzde insanlara sağlanan en iyi olanaklardan biridir. Kişisel bakım hayatın her noktasında insanların özenli ve güzel görünmeleri için önemli olan bir unsurdur. İnsanların kendilerinden ve yaşamlarından yeterince memnuniyet duyabilmeleri için bu konuya gereken hassasiyeti mutlaka göstermeleri gerekir. Bizler İzmir Hairsaloon Makeup Byözgür firması olarak insanların yaşam kalitelerini yükseltmek ve bunu daha ileriye taşımak için güzellik ve bakım alanında hizmetler sunmaktayız. Çalışmalarımızda bakım konusunda birçok konuya değinmekte ve müşterilerimizin gereksinimlerini en iyi şartlarda karşılamaya çalışmaktayız. İşbirliği içerisinde olduğumuz alanında uzman çalışanlarımızla müşterilerimizin saç bakımı ve tasarımları ya da manikür ve pedikür gibi işlemlerini özenle yerine getirmekteyiz. Ayrıca kirpik perma uygulamaları, kalıcı makyaj uygulamaları, cilt bakım çalışmaları, 3D kıl tekniği ile kaş yapımı gibi hizmetleri de sunmaktayız. Düğün gibi özel günlere yönelik olarak da en uygun saç tasarım ve bakım çalışmalarını da müşterilerimiz için büyük bir özveriyle yapmaktayız.

Her zaman müşterilerimizin ne istediklerini dikkate alan ve onların beklentilerine en iyi karşılığı verecek bir anlayışı benimsemekteyiz. Çalışmalarımızda daima müşteri memnuniyetine özel bir önem vermekteyiz. Yaratıcı ve üretken düşünen ve bunları en etkin biçimde uygulamaya koyan bir çalışma prensibiyle bu alanda kaliteli hizmetler gerçekleştirmekteyiz.

Teknolojiyi yakından takip eden ve yeniliklere her zaman açık olan bakış açısıyla sektörde kalitemizden asla ödün vermeden hizmetlerimizi sunmaktayız. Hedeflerimiz doğrultusunda ilerleyen zamanlarda da aynı ilkelere bağlı kalarak daha çok insana yardımcı olmak isteğindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR