• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hakan Oto Çekici

Adres :

Yakuplu Merkez Mahallesi 178. Sokak No: 3 İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Bağcı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 308 63 65

Araçlarınızla ilgili her türlü beklenmedik sıkıntıda yardımınıza yetişen Hakan Oto Çekici birmilyonnokta.com sitesinin üyeleri arasındadır.

Geçmişten günümüze kadar araçlar, ulaşımın sağlatılabilmesi için önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden araç sahibi olmak artık bir lüksüyet değil bir ihtiyaç haline gelmiştir. Araçlarda tıpkı diğer elektronik eşyalar gibi farklı ihtiyaçlar barındırmaktadır. Belli başlı ihtiyaçları karşılanmadığında veya beklenmedik anlarda başlıca sıkıntılar yaşayabilmektedir. Bu tür durumlarda bireylerin yardımına oto çekiciler yetişmektedir. Hakan Oto Çekici firmamız, siz değerli vatandaşlarımızın beklenmedik zor anlarında hızlı bir şekilde yardımına yetişmektedir.

Bizler, İstanbul yol yardım alanında müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamakla tanınmış bir firmayız. Araçlar hiç beklenmedik anda beklenmedik şekilde faklı arızalar verebilmektedir. Bizler müşterilerimizin bu zor anlarında yanlarında olup çözümler sunabilmek için 7/24 yol yardım hizmeti vermekteyiz. Bizler oto kurtarma alanında edinmiş olduğumuz deneyimle araçlarınızı profesyonel yöntemlerle taşımaktayız.

Siz değerli vatandaşlarımızın araçlarında herhangi bir sıkıntı yaşanmasını istemeyiz ancak araçlarda diğer her şey gibi hiç olmadık anlarda sıkıntı yaşayabilmektedir. Şehir içinde veya uzun yolculuklarda beklenmedik anlarda yakıt bitmesi, lastik patlaması, akü bitmesi veya herhangi bir mekanik arızada siz değerli vatandaşlarımızın yanındayız. Araçlarınıza herhangi bir zarar vermeden teslim aldığımız gibi dilediğiniz adrese güvenle ulaştırmaktayız. Sizler de bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız, bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Amacımız beklenmedik acil anlarınızda yanınızda olabilmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR