• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hakan Oto Kurtarıcı

Adres :

Kuşçu Mah. Fatih Sok. No: 46/1 Tokat » Yeşilyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Karaman

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (538) 669 48 72

Tokat yol yardım sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; yılların deneyim ve tecrübesi ile yol mağduriyetlerinizi gidermek ya da en aza indirerek gerekli yol yardım ve kurtarma hizmetlerini sunmak amacı ile sektöre adımını atmıştır. Sektöre adım attığımız günden bu güne kadar mevsim koşulları ve yol şartları her ne olursa olsun mağduriyetinizi en aza indirmek için siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.

Firma olarak verdiğimiz hizmetin zorluklarının ve sorumluluklarının bilincindeyiz. Dolayısıyla firmamızın tüm çalışma personeli alanında ehil, yol ve çevre koşullarını bilen deneyimli bir kadrodan oluşmaktadır. Bununla birlikte siz değerli müşterilerimize verdiğimiz yol yardım ve kurtarma hizmetleri olmak üzere iki ana kategoridedir. Birinci kategori kurtarma ve çekici hizmetleridir. Kurtarma hizmetleri kapsamında ise otomobil, otobüs, motor, kamyonet vb. gibi her türlü taşıtınıza çekici ve kurtarıcı hizmetini sunmaktayız. İkinci kategori ise yol yardım hizmetleridir. Yol yardım hizmetleri kapsamında ise araçlarınızın lastik değişimi, yakıt yardımı, elektrik arıza, yedek parça temini ve onarımı gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesindedir.

Firma olarak gerek ticari gerekse sosyal hayatımızda güven, dürüstlük, emniyet, güvenlik ve saygı temel çalışma prensiplerimizdir. Bu prensiplerimiz ekseninde insan ve çevre odaklı hizmet anlayışımız ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Sektördeki artan rekabet ortamına rağmen siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en hızlı ve en etkin bir şekilde cevap vererek sıkıntılarını gidermek öncelikli hedefimizdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR