• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hakan Yapı İnşaat ve Yapı Market ( Silivri Yapı İnşaat Firması )

Adres :

Yeni Mahallesi Gazi Caddesi No: 9/a İstanbul » Silivri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Sağlam

E-Posta Adresi :

saglamhakan795@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 849 57 25

Yapı malzemeleri ve inşaat malzemeleri konusunda hizmet vermekte olan firmamız Hakan Yapı İnşaat ve Yapı Market ( Silivri Yapı İnşaat Firması) birmilyonnokta.com un üyesidir. İstanbul yapı malzemeleri sektörü sürekli artan inşaat faaliyetleri olduğundan büyüyen ve gelişen bir sektör durumundadır. Firmamız sektörde bilinen ve öncü konumunda olan bir firmadır. Firmamızda inşaatlar için yaptığımız hizmetler; su yalıtım sistemleri, hırdavat malzemeleri satışı, el aletleri satışı, boya ve badana hizmeti ve dekorasyon hizmeti olarak sıralanabilir.

Firmamız inşaatlara ve projelere göre istek ve ihtiyaçları belirleyerek hizmete başlar. Günümüz teknolojisinin bizlere getirdiği tüm gelişmeleri takip, dekorasyon alanındaki yenilikleri uygulamaya çalışır. Kullandığımız ve tedarikini sağladığımız tüm alet ve araçlar birinci kalitededir. Kullandığımız boyalar tüm renk seçenekleriyle yine en kaliteli olanlar arasından tedarik edilmiştir. Firma çalışanlarımız işlerinde uzman, yılların deneyimine sahip ustalardır. Her yaptığımız farklı iş için işlerinde uzman personellerimiz çalışmaktadır.

Firmamızda her zaman müşteri memnuniyeti ve hizmette kalite ön planda tutulmaktadır. Bu sayede yıllarca ayakta kalan firmamız bilinen ve müşteri portföyü geniş olan, tercih edilen bir firma olmuştur. Müşterilerimizin bizi tercih etmelerinde en büyük etmen çözüm odaklı çalışmalarımız ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemdir. Sektörde daha da büyümek ve kendini geliştiren bir firma olarak yola devam etmek gayesindeyiz. İhtiyacınız olan tüm inşaat malzemelerinin en kalitesini firmamızdan kolaylıkla bulabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR