• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hal Pide Döner & İskender Salonu

Adres :

Bayır Mahallesi Menderes Caddesi (ziraat Bankası Atm Yanı) No: 56 Karabük Karabük » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Safa Burak Çiftçi

E-Posta Adresi :

safaburak7896@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 856 51 05

Hal Pide Döner & İskender Salonu güvenilirliği ve kalitesiyle lezzet severlere hizmet vermektedir. Geleneksel tatları en iyi şekilde günümüze taşıyan ve bu konuda oldukça hassas davranan restoranımız deneyimli ustaları ve işini severek yapan çalışma arkadaşlarımız sayesinde sektörde kendine yer edinmiştir. Gıda güvenliği konusuna çok dikkat eden restoranımız et aldığı yeri özenle seçmektedir.

Karabük restoran sektöründe adını duyuran Hal Pide Döner & İskender Salonu, döner ve İskender kebap dışında lahmacun, pide, ızgara köfte gibi çeşitleriyle zengin bir menüye sahiptir. Ustalarımız her şeyi usulüne göre yaparak tecrübelerini kanıtlamış ve işinin ehli olduğunu göstermiştir. Her lokmada Anadolu’nun o eşsiz lezzetleriyle siz değerli müşterilerimizi buluşturan Hal Pide Döner & İskender Salonu ile yerinde yemiş kadar olacaksınız.

Hijyen konusuna çok dikkat eden restoranımız, bakterilerin hızla ürediği çiğ eti en iyi şartlarda muhafaza etmekte ve el değmeden hazırlamaktadır. Ustalarımızın ve çalışma arkadaşlarımızın da kişisel bakımı konusunda hassas davranması bizi bu konuda da iyi yapmaktadır.

Sevdiklerinizle ve ailenizle keyifli vakit geçirmenizi sağlayan Hal Pide Döner & İskender Salonu samimi atmosferi sayesinde uğrak mekanınız olacaktır. Bursa’ya gitmeden aynı lezzet ve kaliteyi yakalamak restoranımız sayesinde çok kolay. Sulu yemek hizmetimiz de bulunan Hal Pide Döner & İskender Salonu çalışan emekçileri de düşünmüş, ev yemeği sıcaklığını ve lezzetini hizmetinize sunmuştur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR