• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Halis Antikya Döner Evi

Adres :

Kartaltepe Mah. Telli Sokak Melissa Apartmanı İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halis Yıldız

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mertyildiz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 342 16 31

Firmamız; İstanbul restoran sektöründe serpme kahvaltı servisi ile tavuk döner, İskender döner, dürüm gibi geleneksel lezzetlerimizin satışını yapmak amacı ile kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bugüne kadar kaliteli hizmet, hijyen ve benzersiz lezzetimizden taviz vermeden siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hatay usulü dönerin eşsiz ve enfes lezzetini salonumuzda tadabilirsiniz. Firmamız gerek gıda güvenliği standartlarına uyumu gerekse mutfak temizliği konularında en azami ölçüde dikkat sarf ederek hizmet vermektedir. Bununla birlikte güler yüzlü ve özverili çalışma personelimiz sizi evinizin konforunda hissettirecek hızlı servisi anlayışı ile bekletmeden arzu ve isteklerinizi yerine getirecektir.

Firmamızda el maharetleri ile ün salmış alanında deneyimli döner ustalarımız siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Ustalık maharetlerini sunum zevkleriyle birleştiren döner ustalarımız her bir tabakta görsel şölen oluşturmaktadır. Sunumlarımızın yanında mevsim salatası ve turşu ikram edilmektedir.

Firmamızın salonu nezih ve huzurlu bir ortamdır. Siparişlerinizi salonumuzun nezih ortamında tüketebileceğiniz gibi isteğinize bağlı olarak alo döner sipariş hattımız ile adresinize kadar getirtebilirsiniz. Ev ve iş yerlerine toplu siparişler almaktayız. Bunun için sayfamızdaki iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Firma olarak kaliteli hizmet anlayışımızdan taviz vermeden sektörde rekabet ortamı oluşturarak Pazar payımızı arttırmak başlıca hedefimizdir. Bu hedefimiz doğrultusunda müşteri memnuniyetini optimum düzeyde tutarak, bizi biz yapan özelliklerimizden taviz vermeden sadece lezzetimiz ile değil kusursuz hizmet anlayışımız ile de daha geniş tüketici kitlelerine ulaşmayı amaçlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR