• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Haluk Okta Photography

Adres :

Ataşehir Mah. Çalışkan Sokak Mir 1085 Plaza No: 3 C Blok Daire 65 Kat : 11 ( Park 23 Karşısındayız Migros Yanındayız ) Elazığ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Haluk Okta

E-Posta Adresi :

halukoktaphotography@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 203 48 23

Hayatımız boyunca özel anlar yaşarız ve onları hafızamızın en derinliklerinde saklarız. Değişen ve gelişen teknoloji sayesinde özen anlarımız yalnızca anı olarak değil, fotoğraflar halinde saklanabilmektedir. Elazığ fotoğrafçılık sektöründe yerini almış olan firmamız, sizlere hatıralarınızı ömür boyu saklayabilmeniz adına eşsiz çekimler gerçekleştirmektedir. İç mekân ve dış mekân olmak üzere çeşitli konseptlerde hazırladığımız çekimlerimiz, yüksek donanımlı kameralar eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Sektörde yerimizi aldığımız ilk günden beri, sunduğumuz kaliteli hizmet sayesinde sektörde lider ve öncü konuma gelmiş bulunmaktayız.

Firmamız, gerçekleştirdiği yaratıcı çekimler ile müşterilerinin her türlü talebine uygun hizmetleri sağlayabilmektedir. Düğün, sünnet, nişan, doğum, özel gün, bebek konseptleri ağırlıklı olarak sunduğumuz hizmetler arasında yer almakta olup dilediğiniz her konsepte uygun çekim rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir.

Teknolojinin en yakın takipçilerinden biri olan firmamız, ekipmanlarını daima yenilemekte olup en kaliteli çekimleri sağlamayı hedeflemektedir. Yüksek çözünürlüğe sahip kameralarımız tarafından gerçekleştirilen çekimler, diğer cihazlarımızda özenle düzenlenmekte ve basıma hazırlanmaktadır. Fotoğraflarınızı saklama konusunda sizlere oldukça çeşitlilik sunan firmamız; talepleriniz doğrultusunda albüm, çerçeve, kitap, resim gibi çok sayıda basım seçeneği ile zengin hizmet menüsüne sahiptir.

Oldukça yaratıcı ve değişik çalışmalar gerçekleştiren ekip arkadaşlarımız, her çekimin kişiye özel ve benzersiz olması için büyük çaba sarf etmektedirler. Çekim esnasında ise müşteri ile sağlıklı bir iletişim kurulmasına ve gerekli direktiflerin verilmesine son derece dikkat etmekteyiz. Böylelikle çekim bittiği anda, fotoğraflarınızı beğeneceğinizden emin olabilirsiniz. Kaliteli ve özgün fotoğraf çekimleri gerçekleştirmek isterseniz, Haluk Okta Photography sizler için en doğru tercih olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR