• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hamza Su Fuska Su Bayii

Adres :

Gençosman Mah. Hun Sok. No: 18/a İstanbul » Güngören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Reis Aslan

E-Posta Adresi :

ademhamzareis@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 228 25 54

Whatsapp 2:

0 (535) 540 12 71

Dünyamızda güneşle beraber hayatın kaynağı olan kaliteli içme suyunu ev ve iş yerlerine ulaştırmak üzerine kurulan ve ülkemizin en fazla kullanıcıya sahip dijital işletme kataloğu olan birmilyonnokta.com platformunun üyelerinden biri olan Hamza Su Fuska Su Bayii, müşterilerine İstanbul Güngören’de hizmet vermektedir. Dünyanın en büyük ve kalabalık metropollerinden biri olan İstanbul’da musluklardan akan suyun kalitesi maalesef birçok semtte eskiyen aktarma boruları ve apartmanlarda kullanılan kalitesiz borular sebebiyle oldukça düşüktür. Bundan dolayı birçok şehir sakini musluklardan akan su ile genel temizlik ihtiyaçlarını karşılasa bile, kendileri ve sevdiklerinin içme ihtiyaçlarını karşılamak için damacana su kullanmayı tercih etmektedirler.

İstanbul hizmet sektöründe faaliyet gösteren Hamza Su Fuska Su Bayii de müşterilerinin gündelik içme suyu ihtiyaçlarını gidermek amacıyla faaliyet göstermektedir. Müşterilerine farklı içim kalitesine sahip suları hem damacana hem de bardak ve pet şişe biçimlerinde sunan işletme, farklı ihtiyaç ve beklentileri bu şekilde karşılamaktadır.

Premium markalar arasında yer alan markalarında dağıtımını üstlenen işletme, müşterilerine sadece içimi kaliteli değil, aynı zamanda vücutta eksilen minerallerin de daha hızlı yerine konması konusunda yardımcı olacak sularında satışını yapmaktadır. İstanbul’un ve ülkemizin en hızlı gelişen yerleşim bölgelerinden biri olan Güngören’de müşterilerine hizmet sunan işletme, ev ve iş yerlerine servis ve abonelik gibi avantajlarda sunmaktadır. Ürün ve hizmet kalitesi konusunda ödün vermeden faaliyetlerini sürdüren işletme, genişleme fırsatlarını kollamaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler