• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Han Koltuk Yıkama

Adres :

Pamukkale Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zafer Özkal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

zafer-ozkal@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 713 47 44

Han Koltuk Yıkama

Firmamız olarak kurulduğumuz günden bu yana olan süreçte siz kıymetli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunarak memnuniyetinizi sağlamak için büyük çaba göstermekteyiz. Alanımızdaki en çok tercih edilen ve öncü firmalardan olmak için yolumuzda sağlım adımlar atarak ilerlemekteyiz. Ayrıca sektörümüzdeki tüm gelişme ve yeniliklerin yakından takibini sağlayıp her gelişme doğrultusunda kendimize yenilikler katmaktayız.

Denizli Pamukkale’de faaliyet göstermekte olan firmamızda sizlere sunduğumuz hizmetler şöyledir; halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama ve yorgan yıkama işlemleridir.Ev hanımlarının en büyük derdi olan koltukve halı silmek oldukça zahmetli bir işlemdir. Evde en çok kirlenen mobilyalar olarak düşünebiliriz. Çünkü her gün üzerinde yatıp, oturup yer içeriz, üzerinde barındırdığı kiri bilmeyiz.

Günlük hayatımızda en çok vakit geçirdiğimiz mobilyaların kirini gözle bakarak göremeyiz. Üzerinde gözle gördüğümüz kadar göremediğimiz kir, mikrop ve bakteriler bulunmaktadır. Ailemizin, çocuklarımızın ve tüm sevdiklerimizin sağlığı için belli bir zaman süreci içinde mobilyalarımızın temizliğini yapmak veya alanında uzman kişilerden yardım almak zorunda kalırız.

Halı, perde ve koltuklarınızdan çıkmayan inatçı ve zorlu lekeler korkulu rüyalarınız olmasın son teknoloji olan cihazlarımızla kumaşınızın yapısına uygun deterjanı seçerek en derindeki kire kadar ulaşıp derinlemesine detaylı bir şekilde çıkmayan lekelere son veriyoruz. Siz silmekle sadece kumaşın üst yüzeyini temizlersiniz silerken tüm kir ve mikropların kumaşın dibine çökmesine sebep olursunuz.

Temizliğinizin tam anlamıyla profesyonel kişilerden yardım alarak yapmanız gerekmektedir. Uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir kişilerden yardım almak istiyorsanız biz han koltuk yıkama olarak aklınızda hiçbir şüphe bırakmadan bu işi büyük bir aşk ile yapıyoruz.

Daha fazla bilgi ve detay için 0532 713 47 44 numaramızı arayıp bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR