• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Handan Akademi Güzellik Salonu

Adres :

Meydan Mahallesi Osmanlı Caddesi No: 142/b Kütahya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Handan Durgut

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 867 81 25

Kütahya güzellik merkezi sektöründe faaliyetlerini sürdürmekte olan Handan Akademi Güzellik Salonu birmilyonnokta.com üyesidir. Güzellik ve kişisel bakım alanlarında yüksek kalitede hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir. Bu doğrultuda eğitimli uzman kadrosu ve sağlıklı ürünleri ile eşsiz çalışmalar ortaya koymaktadır.

Firmamız geniş bilgi yelpazesi ve yılların deneyiminden beslenerek sizlere hizmet vermektedir. Özellikle yaratıcı saç tasarımı ve makyaj noktasında adından söz ettiren salonumuz her daim kaliteli işleri ile estetiğin ve güzelliğin merkezi haline gelmiştir. Düğün ve nişanlar için yaptığı gelin başları ile de farkını ortaya koymaktadır.

Siz değerli misafirlerimizin kusursuz bir güzelliğe kavuşabilmesi adına canla başla çalışan firmamız güzelliğinizin en önemli unsuru olan cildimizin sağlığı için gözenek açma ve sıkılaştırma işlemlerini en güzel şekilde yapmaktadır. Yüzümüz ve vücudumuzdaki akne ve lekeleri temizleyerek güzelliğinize güzellik katmaktadır. Tüm bunların yanında kalıcı makyaj ve kalıcı oje hizmetlerini de en güzel şekilde yapmaktayız.

Firmamızın en çok dikkat ettiği konulardan bir diğeri ise saç sağlığıdır. Handan Akademi olarak sizlerin sağlıklı ve uzun ömürlü saçlara sahip olabilmeniz için en iyi saç bakım ürünleri olan argan yağı ve keratin saç bakım yağı ile saçlarınızı canlı ve dolgun hale getiriyoruz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışından asla ödün vermeyen, dürüst ve güvenilir ilişkiler kurmayı başaran, temiz ve hijyenik ürünleri ile hizmet veren firmamız sizleri beklemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR