• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hanımeli Organik Köy Peynirleri

Adres :

Kızıklı Köyü Balıkesir » Burhaniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Figen Alparslan - Nuran Kırmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

figenalpaslan83@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 865 59 57

Whatsapp 2:

0 (541) 534 62 50

Firmamız; Balıkesir alışveriş sektöründe ev yapımı peynir ürünlerinin üretim, satış ve pazarlamasını yapmak amacı ile sektöre adımını atmıştır. Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar ev yapımı ve tamamen doğal peynir ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapan güvenilir tek adres olduk. Verdiğimiz kaliteli hizmet ve hijyen anlayışımız ile her zaman müşterilerimizin teveccühünü kazandık. Köy ortamında el yapımı olarak hazırlanan peynir ürünlerimiz; bölgemizin semiz hayvanlarından tedarik edilen süt ürünlerinden üretilerek tüketicilerimize ulaştırmaktadır.

Salamura peynir başta olmak üzere sepet peynir, çörek otlu peynir, Kars göbek kaşarı gibi oldukça geniş ürün çeşidimiz ile siz değerli müşterilerimizin damak tadına hitap etmekteyiz. Firma olarak yaptığımız işin sorumluluğunun bilincindeyiz. Bu sorumluluk bilinci ile sağlıklı ve kaliteli ürünü müşterilerimize ulaştırmanın gayreti içerisindeyiz. Dolayısıyla faaliyet alanımızda yapıcı bir rekabet ortamı yaratarak saygı ve sevgi içerisinde üretmek ve ürettiklerimizi pazarlamakla gurur duyuyoruz.

Firmamızın temel çalışma prensipleri güvenilirlik, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıdır. Bu prensiplerimiz doğrultusunda T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık standartlarına uygun ve bakanlığın denetimi altında üretim yapmaktayız. Bununla birlikte her türlü özel siparişleriniz de isteğiniz doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Firma olarak amacımız güvenilir, sağlıklı, titiz ve kaliteli ürünlerimizi üreticiden direk tüketiciye ulaştırmaktır. Bunun için yemek kültürümüze ve ağız damak tadımıza uygun köy peyniri ürünlerini en sağlıklı ve en doğal bir hazırlayarak siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. Hedefimiz ürünlerimizin pazarlamasını ve satışını yurt çapında gerçekleştirerek bilinirliğimizi arttırmak ve daha geniş tüketici kitlelerine ulaşmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR