• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hanımeli Organik Ürünler

Adres :

İkiçeşmelik Mah. Güvercin Ada Sokak Sultan Apartmanı No: 4 Kat: 4 Daire: 8 Aydın » Kuşadası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Furkan Ari

E-Posta Adresi :

furkann.arii@outlook.com.tr

Whatsapp 1:

0 (507) 082 40 73

Whatsapp 2:

0 (532) 516 61 96

Firmamız Aydın alışveriş sektöründe faaliyet göstermektedir. Firma olarak faaliyet gösterdiğimiz alışveriş sektöründe yöresel ürün çeşitleri ve ev yemekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Üretim ve imalatını kendi bünyemizde gerçekleştirdiğimiz salça, zeytin, pekmez, içli köfte, çiğ köfte vb. gibi pek çok ev yemeği çeşidi ile müşterilerimizin taleplerini gerçekleştirmek için sektöre adım attık. Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını temel çalışma prensibimiz olarak benimsedik. Bu prensibimiz doğrultusunda temizlik, titizlik ve hijyen anlayışımızdan ödün vermeden; yılların vermiş olduğu tecrübe ile geleneksel tatlarımızı siz müşterilerimize en makul fiyatlar ile ulaştırdık. Dolayısıyla müşterilerimizin takdirini ve teveccühünü kazandık.

Üretim ve imalatını yaptığımız tüm unlu mamullerimiz, yöresel ürünlerimiz ve ev yemeklerimizin yapımında tamamen organik ve doğal malzemeler kullanmaktayız. Lezzet farkımız ürünlerimizin hazırlanmasından pişirilmesine kadar her aşamada gösterdiğimiz ustalıktan kaynaklanmaktadır. Bununla birlikte firmamızın üretimini gerçekleştirdiği tüm ürünler; hijyenik koşullarda ve insan sağlığını ön planda tutan bir hizmet anlayışı ile üretilmekte ve tüketicimize sunulmaktadır.

Firma olarak gerek perakende gerekse toplu olarak verdiğiniz siparişlerde titiz, temiz ve kaliteli hizmet anlayışımız, mutfak temizliğimiz ve kişisel hijyene gösterdiğimiz ihtimam ile faaliyet alanımızın lider firmasıyız. Dolayısıyla ev ve iş yerleriniz için toplu yemek organizasyonlarınız, özel gün ve toplantılarınız için firmamızı arayarak dilediğiniz ikram menüsünü tercihinize göre oluşturabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR