• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hanımeli Temizlik Hizmetleri

Adres :

İlhanlı Mah Şehit Savaş Yalçın Sok No: 4 Giriş Katı Niğde Şube Adresi: Kemerhisar Toki Altı Niğde Kemerhisar Niğde » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Berkay Kacur

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 339 96 99

Whatsapp 2:

0 (543) 339 96 99

Temizlik sağlıklı ve konforlu bir yaşam için olmazsa olmazlardandır. Fakat temizlik zannedildiği gibi kolay ve herkesin yapabileceği bir iş değildir. Son derece zahmetli olan bu uygulama yerine ve zamanına göre püf noktalar barındırır ve bunların yapılması deneyim, tecrübe, uzmanlık gerektirir. Niğde merkezde faaliyet gösteren Hanımeli Temizlik Hizmetleri firmamız ile bu alanda uzun yıllardır profesyonel çalışmalara imza atıyor, periyodik ve tek seferlik binlerce çalışmaya, temizlik uygulamalarına imzamızı atmış bulunuyoruz. Ardımızda bıraktığımız yüzlerce mutlu müşteri profilini her geçen gün daha da arttırma çabasıyla ilerliyoruz.

Niğde temizlik sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak gerek fabrikamızda gerekse mobil uygulamalarımızla temizlik yapıyoruz. Halı yıkama, yogan yıkama, yatak yıkama gibi çeşitli uygulamalarımızı modern ekipmanlarla donattığımız fabrikamızda yaparken ofis temizliği, ev temizliği, inşaat sonrası temizlik, site temizliği, cami, okul temizliği, kreş temizliği, zemin cilalama, su baskını sonrası temizlik, koltuk yıkama gibi pek çok uygulamalarımızı da mobil personellerimiz aracılığıyla yapıyoruz. Ücretsiz servis gibi teknolojinin son imkanlarını kullandığımız alanda her nerde olursanız olun bir telefon mesafesinde bulunuyor, söz verdiğimiz saatte söz verdiğimiz yerde oluyoruz.

Firma olarak kaliteden kesinlikle taviz vermiyor, bütün uygulamalarımızda birinci sınıf temizlik ürünleri kullanıyoruz. İnsan ve ürün sağlığına zararsız, etkili malzemelerimizi alanında tecrübeli, deneyimli, gelişime açık personellerimizle buluşturuyor, her seferinde tertemiz, pırıl pırıl ortamlar teslim ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR