• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hanzade Ev Yemekleri

Adres :

Mahmutbey Mah. İnönü Cad. No : 1 Enerji Benzinliği Ateştuğla İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hatice Turan

E-Posta Adresi :

htc.turan77@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (549) 411 73 23

Whatsapp 2:

0 (535) 694 33 80

Yemek zevki söz konusu olduğunda herkesin birbirinden farklı olmaktadır. Genellikle hayat yoğunluğu içerisinde hızlı ve kolay yemekler tercih edilmektedir. Fast food ağırlıklı beslenmenin ise son yıllarda çok fazla tüketildiği de görülmektedir. Ancak pek çok kişi eskiden olduğu gibi ev yemeklerini de özlemektedir. Bizlerde bu tür lezzetler arayan kişileri eşsiz lezzetler ile buluşturabileceğimiz bir menü hazırladık.

Hanzade Ev Yemekleri olarak kaliteli ve güvenilir malzemeler kullanarak çocukluğunuzda yediğiniz lezzetler ile buluşturmaktayız. Çorbadan tatlıya kadar aradığınız her şeyi bulmak daha kolay bir hale gelmiştir.

Bağcılar’da bulunan restoranımıza gelerek hem keyifli bir yemek yiyebilirsiniz hem de sıcak ve samimi mekanımızda güzel vakit geçirebilirsiniz. Böylelikle günün yoğunluğundan bir parçada olsa uzaklaşmış olabilirsiniz.

Sulu yemeklerden et yemeklerine kadar sevgimizi de katarak hazırladığımız yemeklerimiz arasından damak tadınıza en uygun lezzetleri bulacaksınız ama hangisini yesem sorusuna geldiğinde biraz zorlanacaksınız. Ev yemekleri konusunda çok iddialıyız. Çünkü malzeme seçiminden tariflere kadar her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmektedir.

Hizmetlerimiz içerisinde isterseniz alo paket servisimizi de tercih edebilirsiniz. Ayrıca kutlama, düğün ya da özel günler içinde toplu yemek hazırlama hizmeti de vermekteyiz. İstanbul ev yemeği yapan yerler arasında zengin menümüz ve güvenilir hizmetimiz ile sektöre imzamızı attık. Amacımız İstanbullular yemek yemenin en özel halini yaşayabilmektir. Bunun için çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz. Sizleri de lokantamıza bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR