• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Harran Lahmacun

Adres :

Cevdet Bilsay Cad. Bahçelievler Mah. No: 110/a İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Üsame Kazancı

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 204 46 48

Harran Lahmacun birmilyonnokta.com restaurant adı altındaki üyelerimizden biridir. Herkesin uzakta olan sevdikleri yanlarına gelince veya buluştuklarında mutlaka birlikte gitmeyi tercih ettikleri restaurant vardır. Her alternatifiyle, gönül rahatlığıyla damak tadımıza da hitap eden bu çizgideki restaurantlar ülkemizde genellikle hak ettikleri değeri göremiyorlar. Her işin belirli püf noktaları ve içerisinde tecrübeyle uzman hale gelinmesi gereken ayrıntıları vardır. Lahmacun ustası olmak da bu işlerden birisidir.

İşini profesyonelce ve hakkıyla yapan ustalarımızın sarf ettiği emekleri görmek ve lezzetli lahmacunlarımız, pidelerimiz ve dönerlerimizin farklı çeşitleriyle de buluşmak için restaurantımıza bekliyoruz. Özel isteklerinizi dikkatle, saygı çerçevesinde, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyum sağlayan personellerimizde bizim güvencemizle sizlere hizmet sunmaktadır. İzmir restaurant sektöründeki yerimizi almış bulunmaktayız, bu yerimizde siz değerli müşterilerimizi de görmekten mutluluk duyarız. Ülkemizin olmazsa olmaz besin ve yiyeceklerinden olan döner, lahmacun, pide en iyi yapıldığı yerde sunum ve hizmet kalitesiyle sizlerle buluşturmaktayız.

Her şeyiyle damak zevkinizi şahlandıracak lezzetlerimizde tamamen kaliteli, taze ve organik sebze ve et ürünleri kullanmaktayız. Tedarikçilerimize oldukça güvenmekteyiz. Siparişlerinizi evlerinize iyi bir paketlemeyle seri bir şekilde istediğiniz zamanda ulaştırmaktayız. Her bütçeye uygun doyurucu lezzetlerimiz bulunmaktadır ve fiyat performans karşılaştırması yapıldığında kaliteli performans uygun fiyat sonucuna ulaşılacaktır. Et pişirmenin her ayrıntısına hâkim olan şeflerimizin yaptıkları enfes lezzetli yemekleri denemeniz için restoranımıza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR