• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Has Güleryüz Gıda

Adres :

Melekli Mah. Melekli Sok. No: 37 Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kenan Güleryüz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kenanguleryuz9876@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 580 66 04

Whatsapp 2:

0 (539) 616 60 22

Yöresel ürün imalat ve satışını yapan Has Güleryüz Gıda birmilyonnokta.com un üyesidir. Antakya hizmet sektörü gıda alanında çok lezzetli ürünler sunmaktadır, Antakya’ya özgü mezeler, baharatlar, zeytinyağı ve salçalar tüm Türkiye’de beğenilerek tüketilmektedir. Firma olarak imalatını ve satışını yaptığımız ürünleri şöyle sıralayabiliriz: zeytin ve zeytinyağı, zeytinyağlı sabunlar, kuru patlıcan ve dolmalık biberler, en çok pul biber ve karabiber olmak üzere çeşitli baharatlar, domates ve acılı- acısız biber salçaları.

Gıda sektöründe doğallık son zamanlarda aranan en önemli kriterdir. Müşteriler her şeyin doğalını satın almak istemekte, katkı maddesi olan ürünler tüketmek istememektedir. Sağlık açısından da tehlikeli olan bu ürünler yerine yerinde, tamamen doğal yöntemlerle üretilen ürünleri tercih etmektedirler. Üretimin tüm aşamalarını kendisi yapan firmamız kurutma işlemlerinde gün ışığını kullanmaktadır, pişirme işlemi odun ateşini kullanarak yapmaktadır. Bu yöntemlerle üretilen ürünlerin kullanım süreleri daha uzun olmaktadır. Hem sağlık için tehlikeli olmayan bu ürünler hem de müşterilerimizin damak zevkine hitap etmektedir.

Kaliteden ödün vermeyen firmamız ürünlerini temizlik kurallarına uyarak üretmektedir. Firmamızı dilerseniz ziyaret ederek, dilerseniz sipariş vererek de ürün sattın alabilirsiniz. Kilo ile salça ve baharat satışımız da mevcuttur. Yöresel ürünlerimizin fiyatlarını her zaman makul seviyede tutan firmamız, işlerinde uzman ve tecrübeli personellerimizle gelişmeye açık bir yol izlemektedir. Sizlerin bize olan güveni bizim en büyük başarımızdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR