• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Haserek Kayak Kiralama

Adres :

Recep Tayyip Erdoğan Mah. Kardelen Sok. Bazencir Apt. Altı Bodrum Kat No: 2 Uydukent Bingöl » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Ağır

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (505) 915 62 99

Firmamız; Bingöl hizmet sektöründe her türlü kayak ihtiyaçlarınıza kiralama hizmeti vermek amacı ile sektöre adım atmıştır. Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar amacımız en uygun fiyat avantajları ile bütçenizi sarsmadan tüm gereksinimlerinize ve ihtiyaçlarınıza cevap vermektir. Firmamızda kayak takımı, kayak kıyafetleri, kayak montu ve pantolonu, kayak eldivenleri ve kayak gözlüğü gibi anlık ihtiyaçlarınız en uygun fiyatlar ile karşılanmaktadır.

Firma olarak amacımız kayarken ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ekipmanları çocuk, bay, bayan kategorilerinde olmak üzere tarafımızdan hizmetinize sunmaktır. Dolayısıyla firmamızda ürün ve beden çeşitliliğimiz boldur. Firma olarak müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği bizim için önemlidir. Dolayısıyla tüm kayak, kızak, snow board ekipmanlarımız müşterilerimize kiralanmadan önce bakımları yapılmakta ve müşterilerimize kusursuz bir şekilde teslim edilmektedir.

Firmamızdan kayak malzemelerinizi tedarik ettikten sonra talebinize bağlı olarak lisanslı kayak hocalarımızdan kayak dersi de alabilirsiniz. Keyifli, huzurlu ve eğlenceli bir tatil aktivitesi geçirmek istiyorsanız 7/24 bizi arayabilirsiniz. Biz sizin ve çocuklarınızın mutluluğunu ikiye katlamak için hemen yanı başınızdayız.

Firma olarak amacımız siz sporsever dostlarımıza çağdaş ve kaliteli yöntemler ile kayak yapma imkanı sunabilmektir. Bu imkanı sunmak adına tüm spor ekipmanlarını en uygun fiyatlar ile kiralayarak spor hizmetleri noktasında öncü bir firma olmayı hedefliyoruz. Aileniz, arkadaşlarınız veya sevdikleriniz ile yaptığınız tatilinizde veya eğlenceli aktivitelerinizde pay sahibi olmak firmamızın en büyük gururudur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR