• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hatay Sofrası Kocaeli

Adres :

Karabaş Mah. Hürriyet Cad. Hafız Selim Sok. No: 2 ( Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Karşısı ) Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Çoban

E-Posta Adresi :

coban_ibrahim@outlook.com

İzmit’te kebap, pide gibi geleneksel yemeklerimizi yemek için güvenilir ve lezzetli yemekler yapan bir yer mi arıyorsunuz? Biz Hatay Sofrası Kocaeli ailesi olarak özlediğiniz, sevdiğiniz ve gönül rahatlığı ile yemek istediğiniz bu lezzetleri sizlerle, büyük bir mutluluk ile buluşturuyoruz.

Geleneksel Türk yemekleri alanında deneyimli ve eli lezzetli aşçılarımız sayesinde her tabakta aynı lezzet deneyimini sizlere yaşatıyoruz. Aynı zamanda zengin menümüz sayesinde de aradığınız her türlü geleneksel lezzeti restaurantımızda bulabilirsiniz. Tavuk kanattan pide çeşitlerine, kebap çeşitlerinden lahmacuna ve tatlı çeşitlerine kadar pek çok lezzeti sizler için özenle hazırlıyoruz.

Kocaeli restaurant sektöründe adından sıkça söz ettiren ve ettirmeye de devam eden firmamız bu başarıyı temiz ve titiz çalışmasına borçludur. Firma olarak en dikkat ettiğimiz ve hassasiyet gösterdiğimiz konuların başında yemeklerin temiz ve steril ortamlarda üretilip hazırlanması geliyor. Bu amaca ulaşmak için de yemeklerimizin yapıldığı ortamlardan, soğuk et depolarımıza ve sebzelerin tutulduğu alanlara kadar her yerin temizliğini bizzat sağlıyoruz. Restaurantımızda yediğiniz her yemekte bu ilkeyi gerçekleştirdiğimiz konusunda içiniz rahat olabilir.

Firmamızın değer verdiği ve önemsediği konulardan bir diğeri ise, hizmet ettiğimiz müşterilerimizin bizden aldıkları hizmetten hoşnut kalmalarıdır. Bu memnuniyeti sağlamak için güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ve alanında uzman mutfak ekibimiz, lezzetinden ödün vermeyen yemeklerimiz ile sizlere layık olmak için her gün daha iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR